Rychlé podnikatelské půjčky bez rizika a online z pohodlí domova

Rychlé podnikatelské půjčky bez rizika a online z pohodlí domova

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vlastníte malý či střední podnik, ocitli jste se v tíživé situaci a potřebujete získat rychlý přístup k penězům? Neočekávané finanční potřeby jsou různé, avšak pro všechny bez rozdílu by mělo platit společné pravidlo. Pokud se chystáte půjčit si peníze z cizích zdrojů, kromě snadného a rychlého přístupu k penězům by jedním z rozhodujících kritérií měla být i důvěryhodnost poskytovatele.

Nečekaná tíseň nemusí být vždy pohromou pro váš podnikatelský rozpočet, pokud víte, jak si v dané situaci počínat s ohledem na dlouhodobé důsledky. Situace, kdy řešíte nedostatek financí, je třeba řešit s chladnou hlavou a přistupovat k nim racionálně. Typickým příkladem bývají nevýhodné půjčky z nebankovního sektoru, které potenciální klienty lákají na rychlý přístup k penězům bez nutnost cokoli dokládat.

Stačí se rozhlédnout kolem. V novinách, na reklamních nabídkách u zastávek MHD i na internetu najdete bezpočet inzerátů, které vás lákají na půjčky bez jakéhokoliv dokazování příjmů, zástavy nebo nahlížení do registru. Nedostatečná obezřetnost vás v krajním případě může připravit i o firmu, proto se řiďte dobře známým „důvěřuj, ale prověřuj“.

Peníze rychle a bezpečně

Výhodou půjček online je rychlost vyplacení peněz. Peníze můžete mít do 60 minut na svém účtu, pokud máte účet zřízený u stejné banky jako poskytovatel. Poskytovatelé online půjček mají zpravidla založené účty u většiny velkých českých bank, proto vyplacení nikdy netrvá v řádu dní. Zvláště populární jsou na finančním trhu tzv. flexibilní půjčky. Mají povahu finanční rezervy, z níž můžete i opakovaně flexibilně čerpat libovolné částky a pružně je dle aktuálních finančních možností splácet. Dobrou zprávou je, že i mezi poskytovateli online půjček se najdou seriózní subjekty nabízející transparentní podmínky.

Půjčka pouze u prověřeného poskytovatele

Zjistěte si o poskytovateli více, dříve než si u něj půjčíte. Jak dlouho působí na trhu? Je součástí nějaké širší finanční skupiny? Kolik má zákazníků? Jaké s ním mají zkušenost? Ferratum Bank je součástí celosvětové skupiny Ferratum Group, která působí ve 20 zemích světa a má více než 1,5 milionu klientů. Poskytuje bezpečné půjčky se všemi výhodami – rychlost, jednoduchost, transparentnost a nekomplikovanost služeb. Většinu půjček schvaluje během pár minut s minimální byrokracií a zároveň máte záruku solidní a stabilní společnosti. Proces žádosti o půjčku je jednoduchý a rychlý, stejně jako následný zákaznický servis. Přísné zabezpečení a profesionální a etické chování je samozřejmým standardem.

Finanční injekce rychle a bezpečně

Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. Jak postupovat v případě, že v rámci vašeho podnikání nastane potřeba okamžitého vydání peněz? Na tuto podnikatelskou potřebu reaguje novinkový produkt Ferratum Business, který pomáhá podnikání vždy udržovat ve zdravém flow. Jeho konkurenční výhodou je rychlost, chytré řešení a nekomplikovaný proces zprostředkování peněz až do částky 1 300 000 Kč bez nutnosti zástavy. O půjčku si můžete zažádat pohodlně online vyplněním krátkého formuláře, který nezabere déle než 5 minut. Průměrné schválení žádosti netrvá déle než jeden den – potřebný provozní kapitál tedy získáte bez nutnosti zatěžující administrativy během jediného dne.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?