Myslete dopředu, výprodeje zimního vybavení jsou tady!

Myslete dopředu, výprodeje zimního vybavení jsou tady!

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Letošní zimní sezonu můžeme snad považovat za definitivně uzavřenou a na řadu tak tradičně přichází zimní výprodeje. Poradíme vám, kde se dá sehnat zimní zboží za nejlepší ceny a proč se nevyplácí zimní výprodeje ignorovat.

Outletová centra

Outletová centra se v České republice těší čím dál tím větší popularitě. Jedná se totiž o poměrně levný způsob, jak sehnat kvalitní oblečení z neaktuálních kolekcí. V Čechách jich však bohužel není tolik, kolik bychom si přáli, a tak někdy nezbývá než uspořádat hon za oblečením v sousedních zemích. Tam je nabídka outletových center poměrně širší, výběr velikostí je větší a ceny jsou většinou nižší. Mezi ty nejoblíbenější zahraniční centra patří pravděpodobně to berlínské, drážďanské či vídeňské. Ani v outletu ovšem nemusí vždy nutně platit, že je vše výhodné a extra levné. Nakupujte tedy s rozvahou a řiďte se selským rozumem. Obecně platí, že velké slevy se konají po Vánocích, po konci zimy a poté samozřejmě na konci léta.

E-shopy

Hledáte-li nějaké konkrétní zboží, vyplatí se vám zalovit ve vodách internetu. Efektivně fungují srovnávače zboží, kde můžete zadat buď typ zboží nebo konkrétní značku a zobrazí se vám seznam e-shopů, které mají danou věc v nabídce na prodej. Zároveň ihned vidíte cenu a zda se platí doprava a poštovné. Rychle se tak lze zorientovat, kde že zaplatíte nejméně. Nehleďte však pouze na cenu, ukazatelem by měly být i uživatelské recenze na daný e-shop, které o kvalitě služby dost napoví. Zároveň vždy vyhledávejte skrze anonymní okno, cena daného zboží vám tak neporoste s každým kliknutím před očima. Buďte však obezřetní, co se týče podezřele velkých slev. Většinou se jedná o pouhý marketingový tah a v konečném důsledku jsou ceny nastaveny stejně nebo dokonce výše, než byly původně.

Kamenné prodejny

V kamenných prodejnách nejvíce pochodíte, pokud hledáte zimní oblečení. Slevy mohou dosahovat až 70 % a provozovatelé jednotlivých obchodů často nabízí speciální nabídky lákající zákazníky na další nákupy v podobě poskytnutých slevových kartiček na nákup. Jediným minusem může být přehršel lidí toužících po tom samém co vy a stejně tak i nedostatečný výběr a omezená nabídka velikostí.

Co po zimě nakoupit

Zimní výprodeje se nejčastěji týkají hlavně oblečení, a to konkrétně zimních bund a bot. Přestože jste tedy na míle daleko od myšlenky, co budete nosit příští zimu, zimní výprodeje nepromeškejte. Ušetřit můžete až několik tisíc korun. Slevy jsou také nabízeny na zimní sportovní vybavení, a to zejména lyže, snowboardy apod.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?