Teambuilding, na který se zaměstnanci budou těšit? S Kladenskou dopravní a strojní není nic nemožné.

Teambuilding, na který se zaměstnanci budou těšit? S Kladenskou dopravní a strojní není nic nemožné.

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Teambuilding je v posledních letech čím dál modernější a za účelem stmelení kolektivu a dopilování nejen pracovních schopností, jej využívají jak malé a střední podniky, tak velké společnosti. Ukazuje se ovšem, že zaměstnanci z podobných aktivit nejsou nadšeni a mnoho z nich se tak firemních akcí účastní z donucení. Co by tedy správný teambuilding měl či neměl obsahovat, aby se na něj všichni členové kolektivu těšili a nebrali ho jako nutné zlo?

Předně je důležité si uvědomit, proč jsou firemní akce trnem v oku většiny zaměstnanců. Ti je totiž často vnímají jako povinné, s předem zorganizovaným itinerářem, který je sestavený za účelem toho, aby si vedení společnosti udělalo o svých podřízených detailnější obrázek.  Zaměstnanci se často cítí být pod nátlakem a organizovaná zábava jim nemusí být po chuti.

Počítat je třeba také s tím, jaké zaměstnance ve firmě vlastně máte. Jsou to především introverti nebo například starší lidé? Toto je nutné zohlednit a vymyslet takový program, kde si každý přijde na své a nikdo nebude cítit, že je nucen do aktivit, které mu jsou proti srsti.  Nešťastnou volbou je organizace firemní akce v prostorách konkrétní společnosti, kde zaměstnanci už takhle tráví přehršel času. Teambuildingové programy by se měly konat mimo pracoviště, aby se zaměstnanci odpoutali od pracoviště jak fyzicky, tak psychicky.

Zvážit je třeba i načasování. Je vhodné teambuilding pořádat mimo obvyklou pracovní dobu? Může se pak totiž stát, že spousta lidí nedorazí. Jako ideální se tak jeví zkrácení pracovní doby v určitý den a uspořádání akce na úkor pracovních hodin. Do teambuildingu nemůžete nikoho nutit, můžete ovšem vyjádřit své přání s očekáváním příchodu většiny.

Jak následně úspěšný a zábavný teambuilding uspořádat? Vyzkoušeným a oblíbeným řešením je pronájem party vlaku! Ten nabízí společnost Kladenská dopravní a strojní s.r.o., která nejen k soukromým účelům nabízí pronájem zážitkového vlaku se třemi vozy. Tato speciální souprava je zdrojem nepřeberného množství zážitků, které navíc můžete připravit s jejich produkční podporou.

Zažijete něco nového, originálního a rozhodně neuvidíte znuděné obličeje. Utužte Váš kolektiv s pomocí KDS Kladno!

S organizací teambuldingu mají bohaté zkušenosti. Vlak je možné přistavit na jakékoli zvolené místo v České či Slovenské republice nebo jej lze vypravit i z průmyslových vleček. KDS Kladno taktéž nabízí kompletní catering, zajištění hudební produkce v soupravě i mimo ni (formou koncertu či reprodukované hudby) a kompletní přípravu celodenního nebo celovečerního programu ve vlaku i mimo něj. Vozy jsou samozřejmě vybaveny audio a video systémem s LCD televizory, které lze využít pro prezentace nebo pro promítání fotografií. Kapacita třívozové soupravy je 140 sedících osob, lehátková úprava disponuje 56 místy na spaní a 26 sedadly. Počet klientů není limitujícím faktorem.

Víte-li tak, že nemáte energii a kapacitu na to, abyste teambuilding uspořádali sami, volte jednoduché a především komplexní řešení. KDS Kladno vám totiž vyjde vstříc a uspořá akci na míru Vám i Vašim zaměstnancům.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?