Dopřejte si luxusní podzimní péči o vaši pokožku a vlasy se solí a minerály z Mrtvého moře

Dopřejte si luxusní podzimní péči o vaši pokožku a vlasy se solí a minerály z Mrtvého moře

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V uplynulých deštivých dnech jsme si babího léta příliš neužili. Podobně je na tom naše pokožka, která se musela ze slunečných dní rychle aklimatizovat na mlhavá a deštivá rána. Každé roční období je specifické, a podobně jako na jaře, i s chladnými měsíci nastává čas přehodnotit dosavadní kosmetickou výbavu a zaměřit se na produkty, které pomohou napravit škody napáchané létem a připraví naši pokožku na první mrazíky.

Podzim nejsou jen romantické vycházky v krajině oděné do pestré palety barev. Je to také období, kdy téměř každá žena řeší problémy s pokožkou a vlasy. Právě s příchodem chladnější části roku je naše kůže oslabená a potřebuje intenzivní péči. Nástup podzimu by se měl tedy nést ve znamení hydratace a hloubkové regenerace.

„Ráno už bojujeme s vlezlým chladem a přízemními mrazíky, zatímco odpoledne se ukáže sluníčko a my si můžeme užívat příjemných teplot v tričku s dlouhým rukávem. Takové náhlé teplotní změny ale mají nepříznivý vliv na naši imunitu, pokožku nevyjímaje. Výkyvy teplot a zvýšená vzdušná vlhkost nám dávají zabrat – pleť rychleji vysychá, na té mastné se objevuje akné a černé tečky a celkově naše pokožka vypadá mdle, unaveně a bez života. Na podzim bychom se proto měli zaměřit na obnovení rovnováhy pleti a dodat jí vitaminy a hydratační látky,“ radí Alexander Krajňák, manažer společnosti NevO Dead Sea SPA zaměřené na výrobu pečující kosmeticky s drahocennými výtažky z Mrtvého moře.

Na podzim pleti prospějete, když namísto přípravků s přemírou chemických složek dáte přednost čisté síle přírody. Osvědčeným pomocníkem je přírodní kosmetika s vysokým podílem minerálů z Mrtvého moře. Sůl z Mrtvého moře pomáhá pokožce udržovat přirozenou vlhkost a předchází tak jejímu vysoušení. Obsah pylu v Mrtvém moři je navíc extrémně nízký a celkově neobsahuje ani žádné další alergeny. Naopak, dvanáct z účinných minerálů obsažených v Mrtvém moři nenajdete v žádném jiném moři ani oceánu!

Komplexní balíček péče na míru sychravému období

Značka NevO Dead Sea SPA na podzim připravila zvýhodněný balíček nejoblíbenějších produktů. Obsahuje detoxikační Tělový scrub se solí z Mrtvého moře, Tělové máslo na každý den a jako bonus Luxusní sadu na francouzskou manikúru pro přírodní nehty. „Tělový scrub se solí z Mrtvého moře obsahuje 80 % přírodní soli z Mrtvého moře a 20 % oleje ze slunečnice, sezamu, oliv a mandlí a k tomu aromatické oleje. Užijete si tak masáž, peeling a aromaterapii v jednom kroku! Je také velmi účinný proti celulitidě, což ocení nejedna žena,“ vysvětluje Alexander Krajňák.

„Tělové máslo obsahuje 40 % bambuckého másla, které se vyrábí ze semen afrických ořechů. Obsahuje velké množství vitaminu B a D, které pokožku regenerují, zjemňují a zvláčňují. Tělové máslo je hutné, proto stačí aplikovat jen malé množství nejlépe na vlhkou pokožku. Můžete jej používat každý den,“ doplňuje Krajňák. S Luxusní sadou na nehty vykouzlíte profesionální, avšak přírodní francouzskou manikúru během několika minut. Obsahuje třífázové leštítko na úpravu nehtů, speciální metalický pilník na tvarování nehtů, olejíček na změkčení nehtové kůžičky, odstraňovač nehtové kůžičky, speciální tužku na francouzskou manikúru a nemastný Krém na ruce a tělo pro závěrečnou péči. Díky tomu získáte zdravé nehty, které se netřepí a nelámou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?