Dovolená klepe na dveře, nenechte si ji ujít

Dovolená klepe na dveře, nenechte si ji ujít

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Sezona letních dovolených je tu, a tak možná začínáte přemýšlet o tom, kam byste rádi vyrazili a jak byste ji chtěli prožít. S dovolenou se ovšem pojí i nemalé náklady, které mohou nabourat nejeden rodinný rozpočet, a tak si ji chtě nechtě mnoho rodin musí odpustit. Na dovolenou ovšem nelze nahlížet jako na rozmar či zbytečný luxus. Naopak, těchto pár dnů v roce může pozitivně ovlivnit nejen vaše fyzické a psychické zdraví, ale společně strávené chvíle bez negativní myšlenek utužují i vzájemné rodinné vztahy. Kde si ale na dovolenou půjčit, pokud se vám na ni nepodařilo našetřit?

Výhodné online půjčky? Buďte obezřetní!

V dnešní době je trh doslova přeplněn nabídkami rychlých online půjček, které slibují peníze na účtu prakticky ihned bez zbytečné administrativy. U mnohých nebankovních poskytovatelů těchto půjček je však na místě být maximálně obezřetný a pečlivě prostudovat smlouvu o poskytnutí úvěru. Inzerované půjčky totiž mohou znít lákavě, mají však svá rizika, která nedoporučujeme podstupovat.

Půjčte si u solidní mezinárodní banky

Existují však i půjčky od banky, které jsou stejně rychlé a jejich vyřízení je otázkou několika málo minut. Spolehlivou mezinárodní bankou, která poskytuje rychlé online půjčky, je například i Ferratum Bank. Ta původně začínala jako nebankovní společnost nabízející nebankovní půjčky před výplatou, časem je však převedla na moderní flexibilní bankovní půjčky, které jsou vyřizovány komfortně online.

Hlavním produktem je tak nyní půjčka Ferratum Credit, což je flexibilní finanční rezerva na bázi revolvingového úvěru. Tento druh půjčky byl klientům sice nabízen už dříve, nyní se však o dvě třetiny snížila nákladovost tohoto produktu, což z něj dělá jednu z nejlevnějších půjček na trhu v tomto segmentu.

Půjčit si můžete až 80.000 Kč, přičemž doba splácení je jen na vás. Zároveň můžete bez poplatků a sankcí splatit kdykoli celou částku nebo její část či si splátky rozložit na minimální měsíční splátky. První půjčka je pro klienty zdarma a neskrývá žádné další poplatky jako poplatek za sjednání a vedení úvěrového účtu, poplatek za čerpání či poplatek za sjednání platebních prázdnin. Kompletní vyřízení finanční rezervy Ferratum Credit probíhá online, není potřeba žádné složité papírování ani dokladování. Schválení první půjčky probíhá do třiceti minut, opakované čerpání je poté možné do pěti minut.

Ferratum Credit je tak ideální nejen, když vás čekají nejrůznější výdaje v podobě dovolené či nutných oprav, ale také například, pokud potřebujete finanční rezervu před výplatou.

Jak si půjčit?

Navštivte webové stránky Ferratum Money, kde je potřeba vyplnit jednoduchou online žádost. Nutné je zadat vaše osobní údaje jako jméno, rodné číslo, číslo občanského průkazu a vaše kontaktní údaje. Dále budete potřebovat číslo vašeho účtu a scan či foto občanského průkazu pro ověření totožnosti. Následně odsouhlasíte částku půjčky a v případě jejího kladného vyřízení se prakticky dočkáte peněz na účtu. Tak se přestaňte na chvíli strachovat o finance a zažijte dovolenou podle vašich představ.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?