Elegantní, stylová, extravagantní. Taková je nová kolekce spodního prádla tradiční francouzské značky Aubade

Elegantní, stylová, extravagantní. Taková je nová kolekce spodního prádla tradiční francouzské značky Aubade

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Spodní prádlo není jen funkčním kouskem oblečení. Spodní prádlo dokáže vyjádřit touhu, vášeň či eleganci. Může symbolizovat skryté stránky ženské osobnosti a stejně tak, jako může být nenápadné, výjimkou není ani prádlo extravagantní. A přesně taková je nová kolekce spodního prádla navržena pod taktovkou světoznámého návrhářské dua Viktor & Rolf, která je prodávána ve vybraných buticích po celém světě včetně České republiky.

Viktor & Rolf začali tvořit z nudy

Dvojici z Nizozemí, Viktora Horstinga a Rolfa Snoerena zná díky jejich práci celý svět. Toto duo sází především na koncept spojený s uměním, a tak je jejich autorský rukopis oblíben napříč generacemi. Říká se přitom, že začali tvořit z nudy, neboť je současná móda neuspokojovala. Proto vytvořili svůj vlastní styl, který dnes prezentují v několika uměleckých galeriích po celém světě. Za své krátké působení ve světě módy si tato dvojice získala obrovskou prestiž a svými kolekcemi inspirovanými avantgardním stylem mnohokrát šokovala. Šaty od této dvojice jsme mohli vidět na takových osobnostech, jako je například Rita Ora, Christina Aguilera nebo Kim Kardashian. Nejsou to ovšem jen šaty, na kterých se toto duo v minulosti podílelo. Vstoupili totiž například i do světa parfémů a letos se vrhli i do spolupráce s tradiční francouzskou značkou Aubade a společně vytvořili luxusní limitovanou kolekci spodního prádla.

Kolekce The Bow

Tato kolekce je tak vším pro ženy hledající luxus, styl, eleganci a zároveň i extravaganci. Nalezneme v ní nejen podprsenky a kalhotky, ale také tričko, které je doslova složeno z mašlí a velice jemného poloprůhledného tylu. Jsou to totiž právě mašle, které jsou pro návrhářskou dvojici Viktor & Rolf ikonické a objevují se nejen během celé jejich tvorby, ale jsou použity i na dozdobení kolekce The Bow. Kolekce je vyrobena ve dvou odstínech, v elegantní černé barvě a v růžové pastelové barvě, která je tuto sezonu velmi oblíbená. Na tomto spodním prádle zřetelně vidíme kombinaci zkušené a tradiční značky Aubade a extravagantní pojetí návrhářů a přestože to ve světě spodního prádla není moc časté, lze říci, že tato kolekce dosahuje úrovně pro označení haute couture. Jednotlivé podprsenky a kalhotky jsou vyrobeny z té nejjemnější látky a jak již bylo zmíněno, zdobí je výrazné saténové mašle.

Kde je možné kolekci The Bow koupit?

Právě díky spolupráci s francouzskou značkou Aubade, kterou v České republice můžeme najít v prodejnách Oxalis dessous, je kolekce The Bow exkluzivně k sehnání tamtéž. Prodejny se nachází v Praze v Obchodním centru Chodov, v Paláci Adria a v obchodě společnosti na Jungmannově náměstí. Je ji však možné objednat i na e-shopu a pro všechny dámy, které si soupravu nebo tričko zakoupí, je připravena i pozornost v podobě dárkového setu s miniaturkou parfému, tělovým mlékem a mýdlem

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?