Hračky, se kterými si hrají děti po celém světě

Hračky, se kterými si hrají děti po celém světě

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Největšími vzory pro naše děti jsme my sami. Tím, co děláme a jak se chováme, ovlivňujeme vývoj a směřování svých ratolestí. V tolika věcech nás chtějí napodobovat, že není nic zvláštního na tom, že je nejvíce fascinují naše povolání. Hračky, se kterými si hrají děti po celém světě nejraději jsou pak právě ty, které jim přiblíží, jak to v dospěláckém světě chodí.

 

V současném světě hraček je znatelný odklon od plně zautomatizovaných produktů k hračkám, které podporují tvořivost a seberealizaci. Pokud nechcete, aby vaše dítě vyrůstalo v představě, že vše lze zařídit jedním blikajícím tlačítkem, zkuste jim pořídit stavebnici, u které se tak trochu zapotí. Ozkoušíte tak jejich vztah k technice, manuální zručnosti a logickému uvažování.

 

Kovové stavebnice byly mezi dětmi oblíbené už v minulosti. Každý si chtěl postavit svůj model jeřábu či nákladního auta. Stavebnice Malý konstruktér vrací dětskou kreativitu do hry a po úspěšném dokončení a nechává prostor pro fantazii a vlastní nápady. Stavbou děti provede obrázkový návod, všechny spoje jsou řešeny šroubky, které jdou jednoduše dotáhnout imbusovým klíčem. Hračky, které pod jejich rukami vzniknou, jsou pevné a funkční. Navíc radost a dobrý pocit ze samostatně stvořené věci je ideální způsob, jak podpořit zdravé dětské sebevědomí.

 

Malý konstruktér je vhodný pro děti již od 6 let. Díky tematickým okruhům, do kterých jsou zařazeny, mohou malý konstruktéři proniknout do světa záchranářů, zemědělců, vojáků, stavitelů a mnoha řidičů či pilotů nejrůznějších strojů. Rodičům se možná bude nejvíce líbit kategorie retro modelů, při které budou moci zavzpomínat na své mládí.

 

Stavebnice Malý konstruktér vyrábí polská firma Alexander, která byla založena již v roce 1976. S nápadem na kovovou stavebnici přišli ve vývojovém oddělení společnosti před 4 lety. Ihned po uvedení na trh se stala hitem a za nedlouho získala prestižní ocenění Hračka roku. Všechny součásti stavebnice jsou vyráběny ve vlastní továrně Alexander dle evropských bezpečnostních norem. Tyto stavebnice ale zejména dostávají heslu, které si vzala společnost za své a to, že nebude „Nikdy Nuda“. Zároveň však budete mít představu, jak jsou na tom vaše děti se vztahem k technice.

 

Celý sortiment, který společnost Alexander na český trh dodává, naleznete na www.pexi.cz.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?