Konec prázdnin na veselé notě s Fešákem Pínem a jeho kamarády

Konec prázdnin na veselé notě s Fešákem Pínem a jeho kamarády

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nový školní rok se brzy rozběhne naplno a školákům nastane od 1. září pevný režim. Na nástup školních povinností si děti po bezstarostných létě zvykají jen těžko a na nejedné dětské tváři se objevují chmury. Konec prázdnin však neznamená, že děti čekají jen dlouhé a nudné dny ve školách a doma u počítače, naopak. Dobrodružné výlety za zábavou i poznáním se dají podnikat i na podzim.

Začátek školního roku se nese ve znamení návratu povinností a návratu rutiny spojené s brzkým ranním vstáváním, psaním úkolů a učením. U většiny dětí návrat do školy vzbuzuje rozporuplné pocity: na jedné straně se těší, až uvidí po delší době s kamarády a povypráví jim o prožitých dobrodružstvích. O něco méně se pak už těší na plnění školních povinností, které se pojí s disciplínou a zodpovědností. Aby děti návrat do školních lavic zvládly co nejlépe a obešel se bez protestů, zajistěte, aby byly povinnosti vyváženy zábavou. Volnočasové aktivity a pestrý program o víkendu je ideální cestou, jak děti povzbudit a dodat jim energii ke zvládání všedních dnů. Předpověď na konec léta vypadá slibně, a tak by byla škoda nevyužít slunečné babí léto k naplánování zajímavého programu.

Fešák Píno & Friends jsou všude tam, kde se děti chtějí bavit

Pokud jste ještě neslyšeli o zábavné formaci vystupující pro děti Fešák Píno & friends, pak zbystřete. Zábavné a hudební show Fešáka Pína jsou profesionální, moderní, vtipné, veselé, hravé, interaktivní, zábavné, plné tance, soutěží a velké dávky smíchu. Programy jsou určené pro děti od 4 let, pro děti z MŠ, děti 1. stupně ZŠ a rodiny s dětmi. V průběhu hudebně-zábavné show nechybí pódiové efekty, krásné odměny a mnoho dárků.

Fešák Píno v podání českého divadelního a seriálového herce Josefa Bači realizuje programy v průběhu celého roku. Jsou vždy k aktuálnímu období, mezi které patří i návrat do školních lavic. Za téměř deset let svého působení absolvoval přes 1000 vystoupení po celé České republice a Slovensku. Kdy a kde můžete Fešáka Pína a jeho kamarády potkat, nejlépe zjistíte na Facebooku. „Nejrůznější novinky a nadcházející akce, kde budeme vystupovat, vždy sdílíme na našem Facebooku. Určitě jej doporučujeme sledovat – rodiče a děti se tam mohou také podívat na záznamy našich vystoupení a udělat si představu, jak to na našich akcích probíhá,“ říká Josef Bača.

Fešák Píno s kamarády vystupuje na městských a obecních slavnostech, poutích, posvíceních, dnech dětí a dalších akcích v průběhu celého roku. Spolupracuje s největšími uměleckými agenturami v České republice a na Slovensku, proto se vyplatí hlídat, co se děje ve vašem městě a v jeho okolí.

Josefa Bači alias Fešáka Pína jsme se také zeptali, jak celý projekt vůbec vznikl. „Původní projekt Fešák Píno vznikl v roce 2009. Myšlenka se zrodila v mé hlavě. Docela dlouhou dobu jsem vymýšlel, jak celý nápad pojmout a především zrealizovat, kolik by v něm mělo účinkovat herců, tanečníků, bavičů… Ze všech plánů nakonec vzniklo duo Fešáka Pína a Bóni BON Bóni. Nedávno jsme se ale rozrostli a do party přibyl nový člen Fofrmen. Fofrmen je malý velký superhrdina, který je neuvěřitelně rychlý a hbitý. Díky své masce umí být neviditelný a jeho FOFR limonáda z něj dělá nepřemožitelného.

Nerozluční kamarádi, to jsou Fešák Píno, Bóňa BON Bóňa a Fofrmen. Jsou legrační, roztomilí a děti je milují, proto jsou tou nejlepší odměnou. A co můžete očekávat od jejich programu a show? „V první řadě profesionální výkon, hravost i zábavu. Vše je pečlivě nazkoušené a léty ověřené, proto si můžete být jisti, že se děti skvěle pobaví. Zažijete neuvěřitelnou zábavu, která se bude líbit dětem každého věku. Školáci i dospělí budou nadšení,“ říká představitel Fešáka Pína Josef Bača.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?