Které vánoční dárky děti jen tak neomrzí a neskončí odložené hned po novém roce?

Které vánoční dárky děti jen tak neomrzí a neskončí odložené hned po novém roce?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Po roce se opět blíží vánoční svátky a my si, jako již tradičně, začínáme lámat hlavu, čím obdarujeme naše ratolesti. Nejdůležitější ze všeho je neztrácet hlavu a nepodléhat každému dětskému přáníčku nalezeném za oknem v dopise pro Ježíška. Zvláště u nákupu dárků pro děti je těžké odolat, protože je všude spousta krásných hraček, knih a plyšáků. Nakupujte letos efektivně a pořiďte dětem skutečně hodnotné dárky, které je jen tak neomrzí a neskončí zaprášené pod postelí hned po Novém roce.

Vánoce jsou pro děti kouzelným obdobím, které se jim vryje do paměti a k němuž se budou nostalgicky rády vracet i v pozdějším věku. Kdo z nás si občas nevybaví chvíle z bezstarostného dětství, kdy jsme se zatajeným dechem a rozzářenýma očima netrpělivě vyčkávali příchodu Ježíška a nemohli se dočkat, jaké dárky najdeme pod stromečkem? V dospělosti vnímáme vánoční svátky o poznání rozporuplněji. Na jednu stranu se stále těšíme na chvíle strávené s blízkými, na straně druhé už víme, že dárky nenosí Ježíšek, ale musíme se o ně postarat sami. A to je úkol nesnadný.

Svět tvořivých dětských ruček

Zimní svátky jsou tradičně ve znamení hraček, knížek, plyšáků a tolik nepopulárních „měkkých“ dárků. Tradiční dárky jsou určitě vhodné a nepohrdne jimi žádné dětské srdce, avšak měli byste myslet i na nějaký originální dárek, který dětem vystačí na hodiny a hodiny nekonečné zábavy. Klasické hračky v podobě panenek a autíček jsou sice krásné, ale hraní s nimi velmi rychle omrzí, stejně jako se hračky samotné rychle okoukají. Hitem poslední doby mezi rodiči i dětmi jsou chytré modelovací hmoty. Nabízejí neomezený prostor pro fantazii, neboť je z nich možné vytvořit bezpočet barevných výtvorů.

„Chytré modelovací hmoty, které nelepí ani nevysychají, překonávají limity klasických plastelín pro děti, které brzy zatvrdly nebo smísením barev vznikla neidentifikovatelná šedá hmota bez možnosti dalšího použití,“ představuje výhody Marcel Pech, marketingový ředitel Pexi, distributora her a hraček pro český a slovenský trh. „Moderní modelovací hmota PlayFoam rozzáří nejen pokoj, ale také oči vašich ratolestí. Tvarujte a modelujte vše, co vás napadne, s modelínou, která neušpiní dětské ruce ani zařízení v dětském pokojíčku. Díky své speciální pěnové struktuře nevysychá a můžete ji používat opakovaně,“ dodává Pech.

Horkým tipem na vánoční dárek je například PlayFoam Boule 4pack. „Čtyři ve tmě svítící barvy jsou skvěle vidět při zhasnutém světle a dodají všem výtvorům zcela nový rozměr. Konzistence modelíny zajistí příjemnou práci a umožní vám vzít si ji všude s sebou. Je vhodná pro všechny děti ve věku od 3 let. Tak se dejte do tvoření a sledujte, jak se vše rozzáří při cvaknutí vypínačem,“ uzavírá Pech.

Hrou vstříc pokroku… bez nepořádku

Velkým bonusem je, že kromě spousty zábavy a legrace děti přirozenou formou rozvíjejí představivost, zručnost a zároveň i trpělivost. Kromě toho modelovací hmoty nové generace milují i maminky, neboť po kreativním řádění dětí nikde nezůstanou mastné šmouhy, drobky či úlomky, jako tomu bývá u jiných tvarovacích hmot.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?