Módní značkové kousky lze pořídit i za zlomek ceny. Poradíme vám, jak na to

Módní značkové kousky lze pořídit i za zlomek ceny. Poradíme vám, jak na to

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Milujete obrážení obchodů, do kterých právě dorazily nové kolekce? Těžko pohledat ženu, která nemiluje nákupy módních kousků. Občas ale naše prudké nadšení zchladí pohled na nekompromisní cenovku. Byť jste milovníkem módy, za šaty prostě čtyři tisíce nedáte. Co když vám ale řekneme, že stejné šaty můžete mít ve správný čas třeba se 70procentní slevou? To už je nabídka, které se odolává jen těžko.

Při čtení úvodních slov vás jistě napadlo, které místo je oním pověstným rájem výhodných nákupů. Kouzelné slovíčko zní outlet. Outlety jsou specializované obchody, které vyprodávají zboží se slevami nejméně 30 procent. Na rozdíl od běžných výprodejů tu slevy fungují celoročně. Nejde o použité oblečení z druhé ruky, ale výhradně o nové věci. Když prodejci potřebují v normálním obchodě uvolnit místo nové kolekci, tu starší přesunou právě sem. V outletu tedy můžete nakoupit značkové zboží z loňských i starších kolekcí. Seženete tam hlavně oblečení, na běžné nošení i to sportovní. Koupíte tam i obuv, kabelky, batohy, pásky, brýle, čepice nebo domácí potřeby, kosmetiku a hračky.

Najdu tam svou velikost?

Možná vás teď napadne, jestli nebude zakopaný pes v dostupných velikostech. Příliš malé, xskové oblečení, nebo naopak kousky nadměrných velikostí… Je na čase rozptýlit vaše obavy. Do outletů se dostane zboží všech velikostí. Jen v těch nejběžnějších, jako je třeba Mko nebo dámské boty velikosti 38 až 39, je brzy vybrané. Musíte slevit buď z barvy, nebo si vybrat jiný model. Zboží prodejci do outletu doplňují průběžně a pravidelně. Každá značka má trochu jinou strategii. Některé sem stahují okrajové velikosti, méně prodejné kousky, ale můžete tu objevit i úplně stejné věci jako v běžném obchodě. Někdy tu prodávají zboží z výstav a veletrhů. Záruka funguje úplně stejně, jako kdybyste věc koupili v běžném obchodě. Ta je na spotřební zboží ze zákona 24 měsíců od data nákupu.

Základy šatníku

Malé černé, jednoduchá trička, kvalitní košile, kožené lodičky a skvěle padnoucí džíny. Základní stavební kameny každého šatníku všichni známe. Outlety jsou skvělé na nákupy právě těchto nadčasových kousků. Navíc se jedná o zboží známých značek. Nakoupíte je tedy za cenu běžné konfekce a zároveň ve vyšší kvalitě.

Když potřebujete šetřit čas…

V Česku funguje několik zavedených outletových center, ale většinou jsou na kraji velkých měst – ne každý má tedy možnost chodit tam na nákupy pravidelně. Naštěstí existuje spousta alternativ online – stačí o nich jen vědět. Známé e-shopy mívají nabídku přebranou, zkuste proto méně známou alternativu. OutletClub.cz je internetový obchod specializující se na prodej široké nabídky outletového oblečení a doplňků. V sortimentu najdete širokou škálu kabelek a doplňků Carpisa, dětskou obuv Mixer, kvalitní termoprádlo Sensor. Všechny produkty mají skladem a odesílají je 48 hodin od potvrzení objednávky.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?