Mykózy a infekce nechte před dovolenou doma!

Mykózy a infekce nechte před dovolenou doma!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Asi málokdo z nás cítí, že by celý život byl jedna nekončící dovolená. Dokonce i ti velmi movití, kteří by si zdánlivě tento luxus mohli dovolit, se cítí zatíženi starostmi o své statky i zaměstnance, a pocitem uvolněnosti trvale netrpí.

My, obyčejní smrtelníci s více či méně skvostnými nemovitostmi, ratolestmi, rodiči, domácím zvířectvem a jinými závazky, si umíme dopřát dovolenou jen jednou, dvakrát do roka, a naším cílem je se na chvíli odpoutat od toho, co nás celý rok vyčerpává a svazuje.

Tudíž se k zasloužené dovolené upínáme jako k době, kterou si chceme patřičně vychutnat a užít. K tomu však potřebujeme být v dobré kondici, což se nám ne vždy povede.

Opuštění domova a všech závislých živých tvorů a zařizování všeho potřebného před odjezdem totiž často vyžaduje úpornou organizaci a plánování, což má za následek psychické vypětí a stres.

Když už se tedy konečně dostaneme do dopravního prostředku, který odpovídá naší kapse i míře strachu ze způsobu cestování v dnešní rozbouřené době, nemůžeme se divit, že jsme vyčerpáni a první ofouknutí klimatizací nebo jediná kvasinka v bazénu způsobí nepříjemnosti právě během nejcennějších dnů roku.

Přípravu vlastního těla tak není vhodné před odjezdem podceňovat a je nutné věnovat mu stejnou péči, jako jsme věnovali všemu ostatnímu. Bude-li totiž naše imunita v nerovnováze už před odjezdem, veškerá snaha může přijít vniveč.

Na cesty si s sebou přibalte cestovní balení léku Wobenzym, který vám pomůže zrychlit a usnadnit průběh případné infekce, zbavit se otoků, výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech a případných operacích a dokonce pozitivně působí i při popáleninách různého stupně, mj. i po přehnaném opalování. Máte-li ještě před dovolenou čas, vyplatí se posílit imunitu preventivě a zahájit enzymoterapii s předstihem, a to v doporučené medikaci 2x denně 7 dražé Wobenzymu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?