Nadcházející podzim si žádá změnu interiéru!

Nadcházející podzim si žádá změnu interiéru!

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přestože jsou aktuální teploty stále ucházející a pravděpodobně nás ještě čeká babí léto, je třeba myslet na nadcházející sychravé dny. Ty totiž většina z nás tráví v klidu domova, a tak je třeba interiér naladit do podzimních barev a trochu ho zútulnit. Jak na to?

Bytový textil

Asi žádné období není tak barevné jako právě podzim a je třeba toho náležitě využít. Hlavní roli budou hrát všechny odstíny červené, oranžové či hnědé a pravděpodobně nejjednodušším způsobem dekorace interiéru je sladění bytového textilu. Podívejte se po nových přehozech na pohovku a křesla, ozdobných polštářcích, závěsech či kusovém koberci. Ten je totiž poměrně nenákladným a přesto zásadním kouskem, který dodá místnosti potřebný šmrnc.

Velký výběr koberců najdete na e-shopu mezinárodně působícího obchodního řetězce Koberce Trend. Za nás můžeme doporučit například kusové koberce Shaggy, které zaujmou svým luxusním vzhledem a nezvykle teplým vláknem, které je velmi příjemné na dotek.

Přírodní dekorace

Počkáte-li ještě pár týdnů, jen v přírodě najdete nepřeberné množství materiálu ideálního na výrobu podzimně laděné přírodní dekorace. Hledejte zabarvené listí, šišky, větvičky jehličnanů, kaštany apod. Pomocníkem při tvoření vám bude obyčejná tavná pistole a kousek lýkového provázku. Dekoraci navíc můžete tvořit společně s dětmi, čímž ze společně strávených chvil vytěžíte maximum.

Nezapomeňte na květiny

Podzimně můžete ladit i květiny, a to nejen za oknem v truhlíku, ale taktéž uvnitř. Vybírat je však vhodné takové květy, které dlouho vydrží a lze je kombinovat s větvičkami nejrůznějších křovin. Vděčné jsou například chryzantémy, které ve váze při náležité péči vydrží velmi dlouho.

Velké oblibě se v posledních letech těší i malé keříčky ozdobných paprik, které však vyžadují teplé a slunné místo, a tak je lepší se před jejich nákupem ujistit, že jim budete schopni zajistit vhodné podmínky.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?