Nano autokosmetika představuje úplně novou úroveň péče o interiér i exteriér auta

Nano autokosmetika představuje úplně novou úroveň péče o interiér i exteriér auta

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Snaha o lesknoucí se interiér i exteriér auta rozhodně není předem prohraný boj. Stačí objevit autokosmetiku plnou nanočástic, která na povrchu karoserie vytvoří speciální vrstvu dlouhodobě odpuzující vodu, prach a další nečistoty.

Přezouvání pneumatik na letní či zimní sezónu je naprostá nutnost a samozřejmost v přípravě vozidla do terénu v aktuálním ročním období. Péči si ale zaslouží i další části věci – karoserie vozu, skla nebo kola. Stále větší oblibu si získává pro svůj vysoký efekt autokosmetika s obsahem nanočástic. Nanočástice se už úspěšně využívají třeba v lékařském oboru nebo textilním průmyslu, tak proč zůstávat pozadu v odvětví auto moto?

Tato speciální kosmetická výbava je na trhu dostupná už několik let a dá se využít pro interiér i exteriér vozu. Zejména ve spojitosti se zimním období nabývá otázka dobře ošetřeného auta na významu. Je to totiž období, kdy je na komunikacích hodně posypových kamínků a soli, která autům příliš nesvědčí. Právě nanotechnologie představuje jednoduchý a účelný způsob, jak auto ochránit před mechanickými škodami.

Jak pracovat s nano kosmetikou

Kvalitní nanokosmetiku do auta pořídíte i za zhruba tisíc korun včetně srozumitelného českého návodu. Pokud se pustíte do aplikace svépomocí, počítejte s tím, že i s načítáním přesného postupu budete potřebovat několik hodin – umýt, usušit a postupně nanést nano kosmetické přípravy, která se vyrábí zvlášť pro karoserii, skla i kola. Aby nano kosmetika mohla působit co nejefektivněji, je nutné auto nejprve dokonale umýt a zbavit všech nečistot – a to alespoň dvakrát. Čím pečlivější při mytí auta budete, tím lepšího efektu dosáhnete s nanokosmetikou. Po nanesení přípravků bude potřeba ještě vyčkat, než nános kosmetické vrstvy vytvrdne. V závěrečné fázi přichází na řadu samotné leštění.

V široké nabídce e-shopu Autodoplňky-obchod.cz najdete například nanočističe disků, tekuté stěrače, autošampony s voskem, spreje do interiéru, ubrousky na palubní desku i silikon na gumové těsnění. S výběrem nanoautokosmetiky vám také rádi pomohou osobně, stačí je kontaktovat mailem či telefonicky v pracovní dny a společně vyberete to nejlepší řešení.

Výhodou pravidelného ošetřování auta nanokosmetikou je to, že nebudete muset tak často do myčky a stěrače se také moc neopotřebují. Díky využití nanokosmetiky bude vaše auto chránit vodoodpudivý nános, který zabrání i riziku mechanického poškození solí, kamínky či ptačími exkrementy, které bývají vůči karoserii obzvláště agresivní. Nanokosmetika v podstatě dokáže ochránit lak a funguje jako tekutý stěrač.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?