Otevřená zpověď Lucie Hříšné o utajeném dvojím životě

Otevřená zpověď Lucie Hříšné o utajeném dvojím životě

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Tajemná sexy blondýnka, která vystupuje pod pseudonymem Lucie Hříšná, žije dva životy. Jeden běžný, jako vzorná a pracovitá studentka vysoké školy, kamarádka, dcera a vnučka, ten druhý jako placená společnice movitých gentlemanů. A právě o svém druhém já, které miluje drahé spodní prádlo a kufr na cestách po luxusních hotelích, napsala autobiografickou knihu Můj tajný život. Jak sama říká, pravda je pružná a dá se ohýbat, jak potřebujete – aniž by kdokoli pojal podezření.

„Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice,“ říká Lucie. Milovnice vína, překrásného spodního prádla, vášnivá golfistka a nadšená cestovatelka o psaní knihy neuvažovala ani v nejtajnějších snech, přesto jí vydání knihy přihrál osud. Pod pseudonymem Lucie Hříšná vydala ve spolupráci s nakladatelstvím Fortuna Libri svou první knihu, kterou nazvala Můj tajný život. Její kniha se už delší dobu drží v žebříčcích knihkupců na předních příčkách. Pokud tedy ještě sháníte vánoční dárek pro někoho blízkého na poslední chvíli, tady si můžete být jisti, že půjde o zajímavé a poutavé čtení s nádechem zakázaného ovoce.

Z blogu k psaní knihy

Lucie několik let píše blog o svém tajném životě, zážitcích s klienty i tipy a radami pro spokojenější sexuální život. Sama je také aktivní na Instagramu, a tak se nabízí otázka, co v knize najdete navíc a jak se liší od těchto platforem. „Knížka mi umožnila popsat můj život z jiné stránky, než jak ho prezentuji na blogu, kde víc řeším praktické věci jako vibrátory, krásné prádlo a kosmetiku. Knížka je víc o mně, o mojí cestě z vesnice, která podle mě není ani na mapě, o hledání klientů, přešlapech, práci na sobě, touze dojít na vrchol, vášni, luxusu,“ představuje svou knihu Lucie. I když na své dětství nevzpomíná ráda, pro knihu udělala výjimku a poodhalila více informací k tomu, kde vyrůstala a jaký vztah má s rodinou.

Pověsit kariéru placené společnosti na hřebík

Vzrušující život kurtizány však Lucie pověsila na hřebík a dnes má klasické zaměstnání od 9 do 5. Našla si také přítele, který zná její předchozí život a bere to jako součást její osobnosti. Jak sama říká, těší ji, že má vedle sebe vyspělého a tolerantního partnera, který bez problému přijal její minulost a oceňuje její otevřený přístup k životu a temperament. Definitivně skončit v sex byznysu ale nebylo vůbec lehké rozhodnutí.

„Říká se, že v nejlepším se má přestat, a je to pravda. Mně se teda vůbec nechtělo, čímž se netajím. Ale kdysi jsem slíbila sama sobě, že skončím, až dostuduju. Přiznávám, bylo to náročné, nic mě nenutilo odejít, ale věděla jsem, že když to neudělám, neskončím s tím nikdy. Těžko se to popisuje tomu, kdo to nezažil, ale je to jako extáze, chcete zažívat ten pocit vzrušujících nezávazných výletů zas a znova,“ svěřuje se Lucie. Jedním z důvodů, proč skončila s životem společnice, bylo také to, že miluje děti a jednou bude chtít mít vlastní.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?