Podpořte svou imunitu detoxikací organismu

Podpořte svou imunitu detoxikací organismu

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Zima nás ještě nějakou dobu neopustí a letošní vrtochy počasí jsou jak dělané na nachlazení, chřipku a další tradiční zimní onemocnění. Na posílení imunitního systému za pomoci detoxikace však ještě není pozdě. Naopak, na zahájení detoxikační kúry je nyní ten nejvhodnější čas.

Proč detoxikovat?

K detoxikaci se čím dál častěji uchyluje více a více lidí. Očištění organismu od všech škodlivých látek má totiž mnoho pozitiv, a tak patří k základním a preventivním léčebným metodám. Vhodně vybraná detoxikační kúra dokáže odstranit nahromaděné toxiny v organismu, harmonizovat tělo i duši, zvyšovat energii, projasnit mysl a navozovat samoléčebné schopnosti organismu. Pro mnohé má však také čistě psychický význam a vnímají detoxikaci jako začátek něčeho nového a lepšího. S odbornou konzultací však lze také odstranit dlouhodobé zdravotní potíže jako bolesti hlavy, bolesti kloubů či nejrůznější záněty.

Jak detoxikovat?

Rozhodnete-li se pro řízenou vnitřní očistu neboli metodu detoxikace C.I.C. (controlled inner cleansing), doporučujeme si nejprve vybrat osvědčeného terapeuta na webových stránkách informační medicíny Joalis. Na první schůzce poté absolvujete vstupní dotazník, na jehož základě terapeut získá veškeré potřebné souvislosti. Poté vám terapeut indikuje pomocí EAM přístroje Salvia odezvu na toxickou zátěž organismu a urči vhodnou detoxikační kúru s přihlédnutím k vašim možnostem. Případně vám budou taktéž doporučeny úpravy životosprávy či další pomocné metody, například na uklidnění. Tato schůzka si vyžádá zhruba hodinku vašeho času.

Samotná detoxikační kúra poté trvá přibližně 5-6 týdnů a po uplynutí této doby je zkontrolován její efekt a navrhnut další postup. Někdy je třeba podstoupit několik detoxikačních kúr, vše závisí na době, po kterou danou obtíží trpíte, a schopnosti vašeho organismu začít správně reagovat na podněty a snažit se uvést svůj stav do harmonie.

Jedinečnost tohoto přístupu však spočívá zejména v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených a samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je tak toxin přítomen, může dojít k jeho vyloučení již během několika prvních dnů či týdnů. A pokud toxin přítomen není, jednoduše nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Tuto detoxikační metodu tak lze kombinovat s jakoukoli klasickou léčbou nebo s jinými alternativními postupy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?