Pozor na velmi chladné počasí

Pozor na velmi chladné počasí

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pamatujete si na průběh poslední zimy? Spekulovalo se o nenávratném konci zimních období se sněhem v našich zeměpisných šířkách a teploměr v lednu a únoru ukazoval něco mezi 5 až 15°C. Letošní zima však přináší úskalí arktického mrznutí.

Venku to vonělo zetlelým listím a foukal zvláštní větřík někdy doprovázen také hřměním a přívalovým deštěm jako v letní bouřce.

Letos tu máme zimu jako vyšitou. Novináři si oprášili typická zimní témata jako jsou kalamity, sněhová zpravodajství a úrazy na ledovce.

Sportovci, spěchající podnikatelé, zasněné dívky i rozjívené děti se hlásí na příjmu doktorům na chirurgii a to jen z důvodu nepozornosti, či nevhodně zvolené obuvi v takovém počasí.

Přestože tento typ lékařů je obecně více nakloněn radikálním zákrokům než medikamentům, nedivte se, že i od nich přistane u pacienta po ošetření doporučení na orální medikaci.

Kromě obvyklých léků na potlačení bolesti se týká většinou léku Wobenzym, který zrychluje hojení, omezuje otoky, bolest a eliminuje pooperační komplikace.

Enzymoterapie se doporučuje nasadit ihned po ošetření s první pevnou stravou, a to třikrát denně po pěti dražé.

Obsahuje směs vybraných enzymů obdobných těm, které pro aktivaci imunitních procesů užívá náš organismus sám, a lékaři znají účinky této léčby z praxe i ze statistik odborných studií.  V kombinaci s dodržováním ostatních lékařových rad je to nejrychlejší cesta k opětovnému uzdravení.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?