Překvapte na konci roku zaměstnance zážitkovým party vlakem

Překvapte na konci roku zaměstnance zážitkovým party vlakem

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V říjnu a listopadu se čím dál více skloňují slova jako firemní vánoční večírek. Ti, kteří byli pověřeni tímto nesnadným úkolem, mají na podzim napilno, aby doladili program i veškerou organizaci. Ti šťastnější začali už v létě, aby měli závěrečné období roku plně pod kontrolou a na vše měli klid a čas. Pak jsou tu tací, kteří začínají s přípravami za pět dvanáct právě teď – anebo možná jen tento úkol dostali od nadřízeného na poslední chvíli. Jste v podobné situaci? Nezoufejte!

I když většina prostorů a cateringů má už v předvánočním období plno, Kladenská dopravní a strojní společnost vám pomůže vytrhnout pomyslný trn z paty. Specializuje se na organizaci firemních i soukromých akcí ve vlaku s doprovodným programem na klíč. Pro tyto účely úspěšně vypravuje speciální osobní vlaky či motoráky po celé České i Slovenské republice. Odkud pojedete a kam, záleží jen na vašem výběru. Jízdní řád vytvářejí dle požadavků a je tu i možnost zpříjemnit si cestu zastávkou na přání ve vybraném místě. Nechte zaměstnance za odměnu odvézt z pracovního koloběhu a každodenní rutiny – neotřelé zážitky zaručeny!

Vánoční večírek jako poděkování zaměstnancům

Obliba teambuildingů v poslední době roste, a není se čemu divit. Nezáleží, jestli jste velká korporace, anebo malý rodinný podnik. Důležitost pravidelného stmelování týmu při neformálních příležitostech se nevyplatí podceňovat. Nečekejte, až bude takzvaně vhodnější doba či méně práce na to, abyste uspořádali pro své zaměstnance nějakou akci. Každý dobrý šéf nebo HR ředitel už dávno pochopil, že největším bohatstvím firmy jsou spokojení zaměstnanci. Dobré vztahy na pracovišti se přímo propisují i do produktivity práce. A právě dobře zorganizované firemní akce mohou výrazně zlepšit vztahy mezi kolegy a také v důsledku zefektivnit pracovní výkon i celkovou produktivitu. Pro zaměstnavatele je to z druhé strany způsob, jak poznat své pracovníky i jinak než v kanceláři a získat cenný vhled do toho, jaké vazby v týmu jsou a jak lidé fungují jako jednotlivci i tým.

Jak naplánovat firemní večírek a nezbláznit se z toho?

Sto lidí, sto chutí. Všem lidem se do vkusu netrefíte, určitě ale můžete udělat vše proto, abyste vhodnou skladbou programu potěšili většinu kolektivu. Správný večírek by měl být ve vyváženém poměru akce a zábavy. Výběr místa je klíčový, neboť dané místo svými dispozicemi a zařízením předurčuje možnosti programu a společenského vyžití.

Kladenská dopravní a strojní společnost nabízí k pronájmu zážitkový vlak se dvěma nebo třemi vozy, které pojmou až 140 účastníků. Tato speciální souprava nabízí nepřeberné množství zážitků, které je navíc možno připravit s produkční podporou KDS. Vlak je možno přistavit na zvolené místo po celé České a Slovenské republice či ho vypravit z průmyslových vleček. Dále nabídka služeb zahrnuje kompletní catering ve vlaku, zajištění hudební produkce v soupravě i mimo ni formou koncertu či reprodukované hudby a přípravu kompletního celodenního nebo celovečerního programu, který může být i mimo vlak.

Vozy jsou vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory pro prezentace. Audio systém umožňuje propojení všech vozů, lze tak uskutečnit komentované prezentace bezdrátovými mikrofony. Vozy jsou deponované v Praze na Zličíně, kde je také možnost si je prohlédnout po předchozí domluvě.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?