Překvapte své blízké nejcennějším dárkem – věnujte jim pod stromeček kousek zdraví!

Překvapte své blízké nejcennějším dárkem – věnujte jim pod stromeček kousek zdraví!

vloženo do: ZDRAVÍ | 1
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Patříte-li mezi prakticky založené osoby, zajisté již nyní přemýšlíte, jakým věcným dárkem letos obdarujete své blízké. A pokud jste dárky v podobě vybavení do bytu, elektroniky nebo finančních příspěvků již v loňských letech vyčerpali, zkuste letos darovat zdraví! Vždyť právě zdraví je tou jednou z prvních položek, které svým blízkým přejeme nejen k Vánocům a různým jubileím, a které zajisté ocení každý.

 

Možná jste se již s požadavkem na léky, jakožto vánočním dárkem, setkali. Zejména starší a dlouhodobě nemocní lidé ocení výhodná dárková balení léků, potravinových doplňků či zdravotnických pomůcek, ze kterých mohou čerpat užitek po celý následující rok. A vy navíc můžete profitovat z dobrého pocitu, že jste pro své blízké a jejich organismus udělali něco dobrého.

 

Enzymy v krabičce nejsou utopií

Že léčiva ocení pouze starší osoby však není pravidlem. Víceúčelové léky můžete darovat jak svým vrstevníkům, tak seniorům, neboť jejich širokosáhlý dopad může pozitivně ovlivnit průběh již akutního onemocnění stejně jako posilnit imunitu nebo pomoci od bolesti. Takovým lékem je například Wobenzym, který si zakládá na léčbě prostřednictvím systémové enzymoterapie a lze jej využít jako vhodný doplněk při léčbě chřipkových onemocnění, angín, zánětech dýchacích cest, ale i při gynekologických potížích, po operacích pohybového aparátu či pro posílení oslabené obranyschopnosti. Ocení ho proto například prarodiče, kteří se již potýkají s artrózou nebo osoby v rekonvalescenci po prodělaných chirurgických zákrocích. Stejně tak můžete lék věnovat aktivnímu sportovci, kterého trápí záněty šlach a svalů, nebo dětem s oslabenou imunitou. Darovat kousek zdraví tak můžete prakticky komukoli!

 

Výhodná balení nejen pro vaši peněženku

Nákupy dárků v lékárně mají tu výhodu, že se před Vánoci zařadí do sortimentu cenově výhodná balení nebo dárkové balíčky obsahující několik různých produktů. Benefitem vám tak kromě ušetřených financí může být i možnost obdarovat širší okruh známých. A nejste-li si stoprocentně jisti, po jakém produktu konkrétně sáhnout, obraťte se na lékárníka, který vždy dokáže poradit a zajistit ten nejvhodnější preparát na míru dle obtíží, věku či pohlaví.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

1 příspěvek

  1. Jako dárek je Wobenzym skvělá volba.

A co vy na to?