Svůdné prádlo, které si získá srdce každého muže

Svůdné prádlo, které si získá srdce každého muže

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Výběr spodního prádla mnoho žen spíše podceňuje, přitom sexy prádélko má neuvěřitelnou moc a dovede oživit každou ložnici. Kromě toho má spodní prádlo značný vliv na celkový pocit nejen při intimních chvílích, ale i na náladu a sebevědomí v průběhu celého dne. Chcete udělat vaší drahé polovičce radost a překvapit večer ve svůdném prádle? Inspirujte se u Francouzů, kteří jsou mistři rafinovanosti a zároveň kvality a pohodlí.

Pokud chcete od spodního prádla víc, než co tato součást oděvu obvykle nabízí, je ideální volbou poohlédnout se po věhlasných francouzských značkách, kde má spodní prádlo dlouhou historii a tradici.

„Chystáte se do kanceláře, na kávu s kamarádkou nebo na rodinnou oslavu? Neuděláte chybu, když si obléknete francouzské spodní prádlo značky Aubade. Jdete na večeři s přítelem, balíte si kufr na líbánky nebo máte výročí svatby? Chybu naopak uděláte, když si Aubade neobléknete,“ říká s úsměvem Štěpánka Kupcová z rodinného butiku Oxalis dessous zaměřeného na luxusní francouzské spodní prádlo. Během své bezmála pětačtyřicetileté historie značka Aubade vždy investuje do inovativních nápadů, které měly větší ambice než jen chránit choulostivé partie a poskytnout pohodlí při nošení.

Tipy pro žhavé noci

„Pro kolekci Femme Sensuelle je typické výrazné zdobení v oblasti ramínek a na bocích kalhotek. Luxusní střihy, různorodý materiál, moderní vzory, luxusní černé vyšívání, mašličky, šňůrky, kožené pásky a pozlacené kroužky. Detaily, které působí hravě, a jiné, eroticky dráždivé, jež vám dodají to správné naladění a vyzařování navenek,“ představuje jednu z kolekcí Aubade Štěpánka Kupcová.

Upřednostňujete-li spíš krajku, pak vás nadchne bohatě zdobená kolekce Femme Passion. „Její součástí jsou rovněž ozdobné pásky, a to jak u kalhotek, tak u podprsenek. Tato kolekce s nádechem svůdné erotiky si bezstarostně a otevřeně pohrává s prvky glamouru. Je to prádlo, které vám dovolí být nenucené, sexy a šik. Sety zahrnují nejen podprsenku a kalhotky, ale také velice hezky zpracovaný korzet a košilku,“ doplňuje Štěpánka Kupcová z Oxalis dessous. Butik můžete navštívit na pražském Jungmannově náměstí a také v Paláci Adria a v Centru Chodov.

Svůdné prádlo nejen pro partnera

Krajky a lichotivé střihy byste neměli nosit jen v případě, kdy budete chtít na někoho zapůsobit při intimních chvilkách. V první řadě byste svůdné prádlo měla nosit sama kvůli sobě – to, jak se cítíme ve spodním prádle, má totiž velký vliv na naše celodenní rozpoložení i sebevědomí v různých situacích během dne.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?