Upřímná zpověď luxusní společnice, která žije dvojí život. Již brzy v prodeji

Upřímná zpověď luxusní společnice, která žije dvojí život. Již brzy v prodeji

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Lucie byla vždy vzorná ambiciózní studentka. A také vášnivá golfistka, milovnice dobrého vína a překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a… excelentní lhářka, o které nikdo nevěděl, že jí za její společnost dobře situovaní muži platí. Lucie Hříšná nyní chystá svoji první knihu Můj tajný život, která bude k dostání na pultech od 11. března.

Mladá vysokoškolačka o svých zážitcích z práce píše už několik let blog My Secret Passion Life. Kvůli ochraně soukromí tam však nikdy nenajdete celou fotografii nebo úplné jméno. Toho, že by ji její minulost někdy doběhla, se nebojí. Jak sama s oblibou říká, pravda je pružná a dá se servírovat lehce upravená tak, aby to nebyla vyloženě lež.

Začátky byly nesmělé, postupně Lucii nová práce pohltila

K práci luxusní společnice se Lucie dostala přes brigádu hostesky na začátku vysokoškolského studia. Nejdříve zkoušela spolupráci s několika agenturami, ale to jí nevyhovovalo. Díky její vizáži – blond hříva, dlouhé nohy, velká prsa a perfektně udržovaná štíhlá a zpevněná postava – se v tom po čase naučila chodit na vlastní zodpovědnost a vybudovala si síť klientů.

„Když jsem začínala jako společnice, byla jsem pochopitelně single po nějakém dramatickém rozchodu a na život ve dvou jsem neměla ani pomyšlení. Všechny nové zážitky, cestování, rozmazlování od mužů a samozřejmě i sexuální experimenty, které bych rozhodně v běžném partnerském životě nemohla tolik zažít, uspokojovaly mé touhy po tři roky natolik, že jsem neměla na vztah ani pomyšlení. Blog jsem si založila zcela záměrně ve chvíli, kdy jsem věděla, že mě čeká už jen poslední rok vzrušujících a nespoutaných výletů s gentlemany z celého světa,“ vypráví Lucie. Všechno ale jednou zevšední a i Lucii po čase začaly hlodat pochybnosti.

„Čas od času mě přepadala myšlenka, že by možná bylo fajn se nevracet stále do prázdného bytu, a když mám volný čas, bylo by hezké ho trávit nejen s přáteli a rodinou. Rozmařilý život plný luxusu mi bude chybět, ale mé racionální já zvítězilo, a tak jsem se začala pomalu připravovat na odchod z branže. Pomohlo mi v tom i to, že mě skrze psaní na blogu oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat o svém životě knihu. A protože jsem se už delší dobu nepotkávala s novými klienty, volný čas, který dříve zabíraly právě soukromé schůzky, jsem začala věnovat psaní. Moc mě to bavilo a úplně jsem se v tom našla,“ líčí Lucie.

Novou životní kapitolu zpečetí kniha Můj tajný život

„Víte, holky jako já nemají na čele napsáno Prostitutka. Rozhodně tak ani nevypadáme. Pravda je taková, že luxusní společnici na první pohled nepoznáte a dost možná to ani nezjistíte, i když to bude vaše dcera nebo nejlepší kamarádka. Jediný způsob, jak nahlédnout do života jedné z nás, je, že vám to jedna z nás dovolí. A právě o tom bude moje kniha Můj tajný život, kterou vydává nakladatelství Fortuna Libri 11. března. Už teď je možnost knihu předobjednat,“ říká Lucie.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?