Uspořádejte narozeninovou oslavu pro svou ratolest, na kterou nezapomene

Uspořádejte narozeninovou oslavu pro svou ratolest, na kterou nezapomene

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Narozeniny jsou pro každé dítě významným mezníkem a příležitostí k oslavě. Uspořádat oslavu, na kterou vaše ratolest nikdy nezapomene, nemusí být tak náročné, jak se zdá. Stačí trocha kreativity a plánování, aby tento den byl opravdu výjimečný. Přečtěte si tipy, jak na to.

Vyberte téma, které dítě miluje

Základem úspěšné oslavy je volba tématu, které bude blízké srdci oslavence. Může to být oblíbený film, kniha, postavička nebo aktivita. Téma pak může prostupovat celou dekorací, kostýmy, pozvánkami, a dokonce i jídlem.

Plánujte dostatečně dopředu

Začněte plánovat alespoň několik týdnů dopředu. Vytvořte si seznam úkolů a postupně je odškrtávejte. Nezapomeňte zahrnout výběr místa, seznam hostů, menu a zábavu.

Pozvánky, které zaujmou

Pozvánky by měly odrážet téma oslavy a zároveň zmiňovat všechny důležité informace. Pokud máte čas, zvažte ručně vyráběné pozvánky. Na e-shopu pro kreativce Idea Creative pořídíte oboustranné dekorační papíry a různé psací potřeby včetně kaligrafických tužek a popisovačů. Pozvánky odešlete dostatečně dlouho dopředu. Obzvláště v případě, že se oslava bude konat během letních prázdnin, kdy je většina lidí na dovolených.

Zvolte tematické dekorace

Dekorace zvolte podle tématu, které jste vybrali. Můžete je vyrobit společně s oslavencem a nezapomeňte ani stůl na dárky a místo pro fotografování.

Připravte zábavu

Připravte různorodé aktivity a hry, aby se děti bavily a byly zapojené. Vymyslete alternativy na ven i dovnitř pro případ, že bude špatné počasí. Můžete například připravit různé tvořivé dílny, kde mohou děti něco vyrábět. Nezapomeňte DIY stanoviště vybavit vším potřebným.

Občerstvení

Menu by mělo být vhodně zvolené tak, aby dětem chutnalo. Nezapomínejte ale ani na dospělé hosty. Samozřejmostí je dort  a také můžete vytvořit občerstvení, které se váže k tématu oslavy.

I s dokonalým plánem mohou se mohou věci udát jinak, než jak jste očekávali. Buďte připraveni improvizovat a přizpůsobit se situaci, aby si všichni užili oslavu bez stresu. Dětská narozeninová oslava by měla být veselá, barevná a plná radosti. Když se zaměříte na to, co vaše dítě miluje, zaručeně vytvoříte vzpomínky, které vydrží celý život.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?