Valentýnská inspirace: Pořiďte své drahé polovičce originální dárek

Valentýnská inspirace: Pořiďte své drahé polovičce originální dárek

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Obchodní výlohy se již pomalu ale jistě plní červenými valentýnskými srdci, a tak nezbývá, než podlehnout svodům svátku zamilovaných a začít plánovat perfektní dárek pro svůj milovaný protějšek. Že nevíte, co pořídit? Máme pro vás několik tipů!

Dárky pro muže

Vašeho partnera můžete obdarovat hned několika věcmi, které jistě potěší. Zalovte ve vodách internetu a navštivte stránky nabízející nevšední či adrenalinové zážitky. Oblíbená je jízda ve sportovním vozu, tandemový seskok, jeden z pivních pobytů či škola smyku. Záleží však pouze na vás, kolik chcete do dárku pro muže investovat. Přece jen se nejedná o zcela standardní svátek, a tak není od věci ukočírovat svou nákupní mánii. Mezi nízkorozpočtové dárky patří například kosmetika nebo můžete být trochu kreativní a 14. únor ponechat zcela ve své režii. Uvařte k večeři oblíbený pokrm nebo konečně svolte a zajděte s partnerem na fotbal či na hokej. Jako dárek mu také můžete připravit balíček lechtivých fotografií. S tím je však třeba počítat pár týdnů dopředu kvůli realizaci. V důsledku se ovšem jedná o velmi povedený dárek, který muž stoprocentně ocení.

Dárky pro ženy

Ženy na Valentýna většinou ocení dárky romantičtějšího rázu. Nestárnoucí klasikou je tak kytice růží a pozvání na romantickou večeři při svíčkách. Neotřelým nápadem je však strávení svátku zamilovaných na místě, kam běžně nechodíte. Valentýnskou noční prohlídku nabízí například pražská botanická zahrada. Zajít ale můžete například i do planetária nebo své milované pořiďte lístky do divadla.  Čím dál tím víc oblíbený je také dárek charitativního typu. Jménem své partnerky tak můžete přispět na vámi vybranou charitativní organizaci nebo poslat hospodářské zvíře sloužící k obživě rodiny v jedné z rozvojových zemí. Po zaplacení určeného obnosu vám bude zaslán certifikát, a to na jméno, které vy sami uvedete. Partnerka také jistě ocení poukaz do lázní nebo zarezervování pobytu pro dva na místě, kam již dlouho touží jet. Využít můžete také akcí na letenky a zařídit tak výlet do jedné z evropských destinací. Při včasném nákupu je možné letět například do Paříže či do Londýna ani ne za 2.000,- Kč.

Valentýnská atmosféra

Ať už na Valentýna pořídíte jakýkoli dárek, nezapomeňte, že slavíte-li tento svátek z donucení či jako výsledek nátlaku společnosti, ona vyhlášená valentýnská atmosféra pravděpodobně nebude žádná sláva. Pokud se tedy rozhodnete svátek zamilovaných držet, držte jej se vším všudy. Myslete na to, jaký zanechá tento den dojem jako celek a nepodceňujte ani to, jak celý dárek své polovičce odprezentujete. Dejte si záležet na speciálním valentýnském balení, objednat můžete například i dárkové krabice podle vašeho přání. Ty tak mohou zdobit vlastní náčrty, fotografie nebo iniciály. Dárkové krabice na zakázku vyrábí specialista na obalové materiály Paketo.cz , a to již od jednoho kusu. S objednávkou si ale asi pospěšte, ať nemusíte balení dárku nechávat na poslední chvíli.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?