Výdělečná investiční nemovitost? Klíčem k úspěchu je vhodná nemovitost a kvalitní správa

Výdělečná investiční nemovitost? Klíčem k úspěchu je vhodná nemovitost a kvalitní správa

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Koupě investiční nemovitosti je v současné době jedním z nejrozumnějších způsobů, jak zhodnotit finance. Jak ale docílit toho, aby nám nemovitost opravdu vydělávala? A budeme mít dostatek času starat se o veškerou administrativu, opravy a údržbu? A co když narazíme na nájemníky neplatiče? To vše jsou otázky, které si musíme položit, než podnikneme další kroky. A nemáme-li dostatečné know how, energii a čas na to, abychom případné problémy řešili, je třeba zvážit profesionální pomoc nejen při vyhledání nemovitosti, ale také při její správě. Když totiž přijde na otázku celoživotních úspor, impulzivní rozhodnutí musí jít stranou.

Komplexní řešení v oblasti správy a investic do rezidenčních a komerčních nemovitostí nabízí nezávislá realitní společnost Bohemian Estates, která se na českém trhu pohybuje již přes deset let a v současnosti spravuje přes 500 nemovitostí.

Bohemian Estates pro klienty neustále monitoruje trh a veškeré vhodné nabídky klientům nabízí ihned po jejich zveřejnění. Zároveň ale prověřuje i vyhlédnuté nemovitosti objektivně ze všech stran, vyjednává slevy a prověřuje nemovitost po technické stránce. Kontrolována je i smluvní dokumentace, a tak jsou eliminována případná rizika. Služba přitom není vůbec drahá, platí se záloha ve výši 5.000,- Kč, která je navrácena v případě, že se nenajde vhodná nemovitost, a poté je účtován poplatek za realizaci nákupu ve výši 1 % z kupní ceny a 10 % z vyjednané slevy.

Profesionální správa nemovitosti

Následně mohou klienti využit i profesionální správu dané nemovitosti. Bohemian Estates například nabízí službu garantovaného pronájmu, která je za předem daný poplatek zbaví veškerých možných starostí, ale předně garantuje pravidelný příjem i v případě nájemníků neplatičů či pokud není nemovitost zrovna obsazená. Společnost se také stará o potřebné opravy, údržbu, vybírá upomínky a nájemné, postará se o přepis energií a pojištění nemovitosti, tím je tato služba naprosto unikátní na celém českém trhu. Každý z nájemníků je zároveň prověřován v registrech dlužníků, což je krok, který tato společnost provádí jako jedna z mála.

Hlavní výhodou profesionální pomoci při koupi investiční nemovitosti a následném pronájmu je ovšem fakt, že se nemusí bát ani ti, kteří se na realitním a hypotečním trhu neumí pohybovat. V případě využití služeb Bohemian Estates totiž nehrozí, že bychom se upsali k nevýhodné investici nebo se stali obětí podvodu.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?