Vyrážíte kempovat? Máme pro vás tipy na pár nezbytností do auta

Vyrážíte kempovat? Máme pro vás tipy na pár nezbytností do auta

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Kempování se vrací do módy a zažívá znovu obrovský boom. Svědčí o tom statistiky, ale také neustále se zlepšující nabídka kempů a různých typů ubytování včetně těch netradičních, jako jsou jurty a tee pee. Nenechte si ujít tento trend a letošní plány na dovolenou okořeňte road tripem za poznáním krás Česka. Ještě než na něj ale vyrazíte, zkontrolujte si, jestli na to máte plně vybavené auto. Dali jsme dohromady pár tipů na nezbytnosti, které by vám rozhodně neměly chybět na letních cestách.

Kempingové vybavení

Ještě než vyrazíte kempovat do přírody, udělejte si revizi potřebného auto vybavení. S promyšleným výběrem kvalitního vybavení vás totiž v přírodě jen tak něco nezaskočí. A pokud by něco chybělo, podívejte se na širokou nabídku kempinkového vybavení a příslušenství na Autodoplnky-obchod.cz. Nechybí tam kempingový nábytek, batohy, houpací sítě nebo kuchyňské náčiní, pomocí kterého se i uprostřed lesa proměníte v šéfkuchaře. Myslete nejen na vychytávky pro vaše pohodlí, ale především pro vaši bezpečnost. Nezapomeňte proto na praktické LED svítilny, čelovky, cestovní nože a skládací lopatky.

Grily na autokemping

Vyrážíte do přírody? Co si takhle k výletu přibalit gril? Ať už se jedná o dovolenou s přáteli, romantický pobyt ve dvou uprostřed ničeho nebo třeba dobrodružství s dětmi, grilování bude vždy esem v rukávu. Na trhu existuje bohatý výběr skladných i klasických grilů na dřevěné uhlí a plyn nebo elektriku. Jsou to kousky ideální do kufru auta, ale i do velkých obytných vozů. Nechybí ani praktické obaly na grily, díky kterým se vaše auto zbytečně neušpiní.

Autolékárnička

Autolékárnička patří zcela nepřekvapivě k nejčastěji kontrolovaným doplňkům při silniční kontrole. Což ale rozhodně není ten hlavní důvod, proč ji v autě mít. Její obsah dokáže zachraňovat životy a umožní poskytnutí předlékařské první pomoci. Většinou se prodávají autolékárničky a motolékárny s exspirací 4 roky, pro jistotu si ale pohlídejte, aby její vnitřní výbava splňovala aktuálně platnou vyhlášku ministerstva dopravy. Vybírejte například z provedení v podobě textilní uzavíratelné brašny nebo plastové krabičky.

Kompresory do auta

Nedostatečně nahuštěná pneumatika není pouze nepříjemná, ohrožuje také bezpečnost na silnici. Správně ošetřené pneumatiky by proto měly být základem nejen každé delší cesty. Kompresor do auta přitom najde využití i při jiných úkonech, než je huštění pneumatik. Jezdíte na kole? Potřebujete nafouknout gumový člun na vodu? Holdujete míčovým hrám? O to vše se postará za několik málo minut. V nabídce najdete celou řadu různých kompresorů – od praktických skladných zařízení po výkonné kousky s maximálním tlakem až 8 kg/cm2. Některé navíc obsahují také praktickou LED svítilnu, pneuměřič i funkci Autostop, která kompresor při dosažení požadovaného tlaku vypne.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?