Vyřešte úsporné technologie pro váš dům komplexně a efektivně

Vyřešte úsporné technologie pro váš dům komplexně a efektivně

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Každý, kdo se rozhodne postavit si rodinný dům, je dnes zaplaven řadou nekončících otázek ohledně jeho principů fungování – a na mnohé z nich není jednoduché si udělat byť jen názor, natož vědět správnou odpověď, abyste mohli udělat chytré rozhodnutí. Pro maximální uživatelský komfort je nutné plánovat všechny technologie do rodinného domu komplexně a s rozmyslem. Odborníci doporučují mít jednoho dodavatele na veškeré technologie pečující o pohodlí v domě.

Komfort v rodinném domě, který přispěje k celkové rodinné pohodě, není výsledkem náhody nebo štěstí, ale produktem správného výběru, propojení a funkčnosti všech technologií zároveň. I když se o vytápění, vodu, větrání i elektřinu starají rozličné technologie, v konečném důsledku od sebe teplo, vlhkost, čistý vzduch, úsporu a ovládání technologií nelze oddělit. Je složité dobře navrhnout a následně řídit odděleně všechny technologie, které se vzájemně ovlivňují a mají na sebe dopad.

To se často ukáže jako velký problém v momentě, kdy se vyskytne chyba a jeden dodavatel se odvolává na druhého. Projekční podklady s sebou mohou nést nedostatky z titulu různých specializací projektantů – i když jsou to všichni kvalifikovaní odborníci, často se jejich pohled na výběr konkrétní technologie různí. Ovlivňuje to především různé množství zkušeností, profese či ekonomika. Současné trendy v realizaci staveb vedou k tomu, že si stavebník najímá jednotlivé řemeslníky. Více dodavatelů s sebou nese zvýšené nároky na koordinaci řemeslníků, kteří jsou často z různých firem a komunikace, natož vzájemná spolupráce mezi nimi není zrovna ideální. Často to nakonec končí tak, že každý hledá chybu na tom druhém a vyviňuje se ze zodpovědnosti za realizovanou část práce.

Vzít si tedy k ruce jednoho partnera, který si vezme pod sebe vše technologie a bude počítat nejen se vzájemnými vlivy, ale také s úsporou, se jednoznačně vyplatí. Společné prvky ovládání technologií od jednoho dodavatele šetří místo, čas i náklady na zhotovení.

Na trh technologií pro bydlení vstupuje silný energetický hráč

Česká firma LAMA Energy Group vstupuje do segmentu technologií pro bydlení a moderní novostavby a jako nejmladší divize se zaměří na profesionální projekce a realizace té nejlepší možné kombinace technologií, co se týče vytápění, větrání, chlazení, vody, elektroinstalací či dodávek energií. Patří mezi silné společnosti se stabilním obratem devět a více miliard korun ročně, má přes 700 zaměstnanců, působí na třech kontinentech a může se pyšnit více než pětadvacetiletou tradici na trhu.  Mít na své straně pro projekt domu partnera s reputací a zázemím špičky v energetice s vlastním těžební infrastrukturou je obrovskou přidanou hodnotou. Kromě chytrého řešení technologií na klíč nabídne i řešení Smart Home na klíč s velmi jednoduchou regulací a designovými koncovými prvky.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?