Vysoké podpatky aneb Jak zvládnout co nejrychleji poúrazové hojení

Vysoké podpatky aneb Jak zvládnout co nejrychleji poúrazové hojení

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Umí-li žena nosit vysoké podpatky, dělají jí bez diskuzí štíhlejší siluetu a krásnější nohy. Je ale nutné, abyste byla neodolatelně přitažlivá i pro náhodné kolemjdoucí cestou do práce? Nejen ve velkoměstech typu New York je běžné, že potkáte hezky oděnou ženu v kontrastních teniskách a větší kabelou, v níž si nese stylové obutí do interiéru.

Ještě snad v létě, na suchu, když víte, že nebudete klopýtat přes dlažební kostky, ale teď na podzim za ranních námraz jsou vysoké podpatky na ven když ne přímo sebevražda, tak alespoň nerozumné riziko. Ještě horší než nepraktická bota je totiž k podzimnímu vlněnému plédu nemotorná noha v sádře. Ale dost už moralizování, třeba máte kotník vymknutý z pádu na bruslích…

Ať už vás trápí jakýkoli úraz a předpověď doby zhojení a rekonvalescence je jakkoli hrůzostrašná, vězte, že vaše hojení můžete urychlit zcela zásadně tak, že nasadíte osvědčenou enzymoterapii lékem Wobenzym.

Enzymy hrají zásadní roli při nastartování hojivých procesů. Zvláště pak živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení, je součástí unikátní směsi léku Wobenzym, u nás nejznámějšího léku tohoto typu.

Enzymy dodané tělu zvenčí zmenšují otok, zrychlují hojení a ulevují od bolesti. A pokud bylo ve vašem případě kromě postižených vazů třeba řešit i zanícení rány, budiž vám útěchou, že Wobenzym zvyšuje účinnost i antibiotické léčby. Doporučená denní dávka je 2x 7 dražé léku Wobenzym bezprostředně po úrazu nebo s první pevnou stravou po operaci. Více na www.wobenzym.cz.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?