Zabalte svůj valentýnský dárek jako profesionál!

Zabalte svůj valentýnský dárek jako profesionál!

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Lámete si hlavu nad tím, jak své drahé polovičce zabalit dárek k Valentýnu, aby na první pohled zaujal? Řiďte se našimi pravidly a tuto únorovou výzvu zvládnete bez problému!

Pevná krabice jako základ

Je-li dárek už připravený v pevné krabici, máte napůl vyhráno. Balení pevných a hranatých dárků je totiž nejjednodušší a ocení ho zejména ti, kteří nemají zrovna nejšikovnější ruce. Potřebovat budete samozřejmě balicí papír, oboustrannou izolepu a nějakou stuhu v takové barvě, která bude ladit nebo naopak kontrastovat k papíru. Pokud dárek v krabici připravený nemáte, vybrat si můžete ze dvou možností. Buď krabici, do které dárek dáte, pořiďte, nebo si vyberte z dalších způsobů balení dárků.

Obyčejnou kartonovou krabici zakoupíte například na Paketo.cz. Naskýtá se však i možnost balicí papír úplně vynechat a dárek nechat jen v pořízené krabici. V takovém případě zákazníkům paketo.cz nabízí možnost zakoupit dárkové obaly na zakázku , a to již od malého množství. Další možnost je nechat u nich vyrobenou krabici i potisknout jakoukoli grafikou, kterou si vyberete. Pro vámi navrhnuté dárkové krabice tak můžete jako základ použít vaše společné fotky a k nim použít další grafiku.

Co s dárky netradičních rozměrů a tvarů

Problém většinou nastává, máte-li zabalit dárek netradičního tvarů či rozměrů. Jednou z možností je opět zakoupit krabici, do které celý dárek umístíte a poté už jen jednoduše zabalíte. Možností je ale také si s balením trochu vyhrát. K tomu budete potřebovat spoustu a spoustu ozdob, které odvedou pozornost od neforemného balíčku. Nakupte v obchodě nejrůznější valentýnské ozdoby jako červená srdce, konfety apod. a ty na balíček tavnou pistolí přilepte. Takové ozdoby pořídíte nejpravděpodobněji v papírnictví či v obchodech pro kreativce.

Vyberete-li však tento druh zabalení, již nekupujte balicí papír se zbytečnými motivy. Místo stuhy můžete také pořídit obyčejný motouz. Pokud balíte nadrozměrný dárek jako například kolo nebo koloběžku, nejideálnější je pořídit obrovskou mašli, kterou pověsíte na řídítka.

Zaplaťte si jednodenní kurz

Před Valentýnem můžete navštívit i čím dál tím více oblíbené kurzy balení dárků. Většinou se jedná o jednodenní lekci, kde jsou názorně demonstrovány nejoriginálnější způsoby zabalení dárku. Všechny si samozřejmě můžete zkusit a následně odnést domů, abyste po pár týdnech ještě věděli, jak na to. Obecně se však řiďte heslem, že v jednoduchosti je krása a snažte se samotný dárek nepřekombinovat.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?