Zábava a dobrodružství s létem nekončí, na podzim se za ním vydejte do české pevnosti Boyard

Zábava a dobrodružství s létem nekončí, na podzim se za ním vydejte do české pevnosti Boyard

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Léto je čas prázdnin a dovolených a spousta z nás má toto období spjaté se zábavou, zážitky a aktivním odpočinkem. Pěkné počasí přímo svádí k venkovním aktivitám, zatímco s nadcházejícím podzimem možnosti venkovního volnočasového vyžití spíše ubývají a trávíme více času doma. To však nutně neznamená, že podzim musí být ve znamení zahálky. Existují místa s celoročním provozem, kde si užijete zábavy a adrenalinu do sytosti. A ještě důkladně prověříte vztahy s druhými!

V posledních letech se rozrostl počet společensko-zábavních a sportovních areálů. Jsou obrovsky populární jak mezi jednotlivci, tak mezi skupinkami přátel, ať už čistě pánskými, ženskými nebo třeba smíšenými. Vyhledávané jsou také rodinnými příslušníky, kteří si přejí v kruhu nejbližších oslavit různé významné příležitosti nebo si prostě jen užít zábavu pospolu. Jsou zároveň ideálním místem pro konání firemních akcí na klíč, jako jsou teambuildingy a neformální firemní setkání.

Jejich nespornou výhodou je celoroční provoz, zcela nezávislý na počasí, venkovní teplotě a jiných proměnlivých vlivech. Dopřát si pořádné volnočasové vyžití a spojit ho třeba s výborným obědem nebo zábavným programem je nyní možné pod jednou střechou, aniž by bylo nutné vyhledávat pro tyto účely různá místa.

V roli organizátora

Nejdůležitější rozhodnutí, před kterým stojí každý, kdo se dobrovolně či nedobrovolně ujal role organizátora programu, je otázka vhodného místa. Kam sezvat všechny členy rodiny, přátele nebo kolegy, aby se každý bavil a oslavu si užil na maximum? Jak známo, sto lidí, sto chutí, proto není jednoduché vyjít vstříc všem zároveň a trefit se při volbě místa a programu všem do noty. Můžete však vhodným výběrem zařízení znatelně zvýšit pravděpodobnost úspěchu a zajistit, aby se na slavnostní shromáždění ještě dlouho s úsměvem na rtech vyprávělo.

Pevnost Boyard  po česku

Nedaleko Prahy, v malé vesničce jménem Chotilsko, najdete nefalšovanou českou pevnost Boyard. Jen málokdo si v době obrovské popularity této soutěžní show nepřál otestovat vlastní schopnosti a prověřit týmovou spolupráci v náročných podmínkách. TEPfactor je netradiční zábava pro každého, kdo chce zažít dobrodružství. Ať už vás čeká firemní teambuilding, nebo hledáte program pro rodinu na víkend či místo pro školní výlet, jste na správné adrese.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká dvacet pět záludných úkolů, které budete plnit v dvou- až pětičlenných týmech. Jestli do týmu přiberete kamarády, rodinu, nebo kolegy z práce záleží jen na vás – TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce a má odvahu otestovat svou zručnost, sílu, logiku a trpělivost. Za každý zdolaný úkol získáte jednu z dvaceti indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Hrát můžete, dokud vám budou síly stačit. Žádné časové limity, platíte za odehrané minuty. Úkoly můžete plnit v libovolném pořadí a pokusů máte neomezeně. Ti, kteří vytrvají, zdolají každý úkol.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?