Zábavný srpnový program pro děti, který rozežene chmury z blížícího se konce léta

Zábavný srpnový program pro děti, který rozežene chmury z blížícího se konce léta

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Prázdniny se zvolna přehupují do druhé půlky a konec sladkého nicnedělání je na dohled. Děti školou povinné se už začínají při představě návratu do školních lavic ošívat. I když zastavit čas není v rodičovské moci, přeci jen se můžete pokusit alespoň zahnat dětské chmury. Vezměte vaše ratolesti na zábavnou show plnou smíchu, tance a písniček Fešáka Píno&Friends! Úspěšná představení této formace baví děti bez ustání už deset let a stojí za ní český divadelní a seriálový herec Josefa Bača.

Vyhlídka na září zpravidla zanechává na dětských tvářích posmutnělý výraz. Konec zábavy a letních dobrodružství, oproti tomu návrat pravidelného režimu v podobě školní docházky, kroužků a psaní domácích úkolů. Zpříjemněte vašim ratolestem konec prázdnin a motivujte je do nových školních zítřků třeba tak, že je vezmete na zábavné vystoupení bavičské formace pro děti Fešák Píno&Friends.

Co je zač Fešák Píno?

Fešák Píno a jeho parta kamarádů jsou v dětském světě známá firma. Český divadelní a seriálový herec Josef Bača jezdí se svou unikátní show po celé republice bez přestání už deset let – sám ji nejen vymyslel, ale také v ní účinkuje. Na vystoupeních ho doprovází jeho věrná kamarádka Bóňa BON Bóňaalias divadelní herečka a tanečnice Petra Mošovská. Nově do této party přibyl superhrdina Fofrmen v podání herce Tomáše Kubáta. Právě superhrdinové jsou v dnešní době dětským divákům velmi blízcí pro své nepřemožitelné schopnosti. A jakou superschopností oplývá nový člen party Fofrmen?

„Zmiňovaný Fofrmen je neuvěřitelně rychlý a hbitý a díky své masce umí být i neviditelný. Jeho tajnou zbraní je Fofr limča, která z něj dělá neporazitelného pána času,“ prozrazuje Josef Bača, zakládající člen party a představitel Fešáka Pína. Fofrmen se na letošním letním turné představuje divákům úplně poprvé. Koho děti ale dobře znají, je nerozlučná kamarádka Fešáka Pína Bóňa Bon Bóňa. Její jméno přitom není nijak náhodné, miluje bonbóny všech příchutí a velikostí. Pro své dětské kamarády jich má navíc vždycky dostatek! Její nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby, zejména pak tanečky na chytlavé písničky.

A když už mluvíme o chytlavých písničkách, sluší se zmínit, že jde o autorskou tvorbu určenou přímo pro show Fešáka Pína. „Všechny hity, které v pořadech zazní, jsou součástí prvního oficiálního CD Fešáka Pína – Bambilión a druhého chystaného CD. Skládá je pro nás přední český hudební skladatel a producent Viktor Dyk,“ říká Josef Bača alias Fešák Píno.

Kde můžete na Fešáka Pína narazit?

Fešák Píno realizuje programy v průběhu celého roku, vždy k aktuálnímu období. Za téměř deset let svého působení absolvoval přes 1000 vystoupení po celé České republice a Slovensku. Kdy a kde můžete Fešáka Pína a jeho kamarády potkat, nejlépe zjistíte na Facebooku. „Nejrůznější novinky a nadcházející akce, kde budeme vystupovat, vždy sdílíme na našem Facebooku. Určitě jej doporučujeme sledovat – rodiče a děti se tam mohou také podívat na záznamy našich vystoupení a udělat si představu, jak to na našich akcích probíhá,“ říká Josef Bača.

Show programy Fešáka Pína jsou profesionální, moderní, vtipné, veselé, hravé, interaktivní, zábavné, plné tance, soutěží a velké dávky smíchu. Vystoupení jsou určené pro děti od 4 let, pro děti z MŠ, děti 1. stupně ZŠ a rodiny s dětmi. V průběhu hudebně-zábavné show nechybí pódiové efekty, vychytané kostýmy, chytlavé písničky a mnoho dárků.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?