Dopřejte si dávku extravagance s designovým spodním prádlem

Dopřejte si dávku extravagance s designovým spodním prádlem

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Francouzské spodní prádlo se těší věhlasu po celém světě. Ženy ho milují pro jeho rafinovanou eleganci a styl, které jdou ruku v ruce s perfektně padnoucími a pohodlnými střihy. Modely vyjadřují spontánnost, lehkost a odvahu a přirozeně tak podporují ženský esprit. Mezi populární značky francouzského spodního prádla patří například značka Aubade, která nedávno spojila síly s extravagantním návrhářským duem Viktor&Rolf. Výsledkem je nevšední kolekce spodního prádla ve dvou odstínech – sofistikované černé a výrazné fuchsiové.

Za světoznámou značkou Viktor&Rolf stojí návrhářské duo původem z Nizozemska, Rolf Snoeren a Viktor Horsting. Založili ji společně v roce 1993 v Paříži. Za poměrně krátkou dobu svého působení ve světě módy si tato dvojice získala velkou prestiž a nejedenkrát šokovala svými kolekcemi inspirovanými avantgardním stylem. Jejich schopností a odvážného umění si všimlo mnoho známých osobností. Šaty z jejich dílny oblékly při různých příležitostech takové hvězdy jako Christina Aguilera, Rita Ora, Kim Kardashian nebo Jessica Kahawaty.

Spojení Aubade a Viktor&Rolf v limitované kolekci

Renomovaná značka Viktor&Rolf se po úspěchu ve světě módy nebrání ani spolupráci v jiných odvětvích. Oblíbené jsou v poslední době například jejich kolekce pánských a dámských parfémů. Pro tuto sezónu se známé návrhářské duo domluvilo na spolupráci s tradiční francouzskou značkou Aubade a společně vytvořili limitovanou kolekci spodního prádla. Limitovaná kolekce luxusního spodního prádla je k dostání ve vybraných buticích po celém světě. U nás je dostupná například v butiku s francouzským spodním prádlem Oxalis dessous. Kromě e-shopu můžete navštívit i Oxalis dessous store v paláci Adria v Praze, případně jednu z dalších kamenných poboček na Jungmannově náměstí 20 nebo v Centru Chodov. Všude vám s výběrem pomůže ochotný a odborně proškolený personál.

„Jedinečná kolekce Aubade, která vznikla ve spolupráci s Viktor&Rolf, je vyrobena ve dvou nádherných odstínech, v elegantní černé barvě a výrazné sytě růžové, která je letos hitem. V kolekci se snoubí zkušenost a poctivá řemeslná tradice francouzské značky Aubade a extravagantní vizionářství návrhářského dua Viktor&Rolf. Ve světě spodního prádla není toto označení moc časté, ale v tomto případě můžeme říci, že kolekce dosahuje úrovně haute couture. Jednotlivé střihy podprsenek a kalhotek jsou vyrobeny z té nejjemnější látky a jsou dozdobeny výraznými saténovými mašlemi. Ty jsou pro návrhářské duo typické a provázejí jejich tvorbu,“ představuje kolekci Štěpánka Kupcová z butiku Oxalis dessous.

Za pozornost rozhodně také stojí krásný doplněk v podobě trička. Tričko je složeno z mašlí a velice jemného poloprůhledného tylu, což dohromady vytváří unikátní celek. Propracovanost dokládá krásně zpracované zapínání u trička s designovým průstřihem v zadní části. K nákupu soupravy spodního prádla nebo trička dostanete jako v buticích a na e-shopu Oxalis dessous dárkový set s miniaturkami parfému, tělového mléka a mýdla.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?