Dopřejte svým rukám tu nejlepší péči, pomůže vám v tom kosmetika s minerály z Mrtvého moře

Dopřejte svým rukám tu nejlepší péči, pomůže vám v tom kosmetika s minerály z Mrtvého moře

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Ruce jsou jednoznačně vizitkou každého z nás. Zároveň ale patří mezi nejvíce zatěžovanou část těla, a tak je potřeba jim dopřát extra péči. Ta spočívá nejen v pravidelné hydrataci, ale závisí i na kvalitní a zároveň jemné kosmetice.

Její výběr ovšem mnozí podceňují a nejrůznější kožní defekty řeší až ve chvíli, kdy se celý problém stává neúnosným. Přitom ekzémům, oděrkám, popraskané kůži na dlaních a dalším problémům lze předejít. Pokožka na rukou je zároveň stejně citlivá jako pokožka na obličeji, a tak vše začíná již u výběru vhodného mýdla. To by mělo mít v ideálním případě účinné mycí schopnosti a zároveň by nemělo ruce vysoušet. Ti z vás, kteří mají problematickou pokožku, by tak měli zapomenout na klasická mýdla z běžných obchodů, která pokožku zbavují její přirozené ochranné bariéry, a tím ji oslabují. Při pravidelném používání takového mýdla je poté pokožka náchylnější k popraskání, zarudnutí a snáze se tvoří nejrůznější vyrážky či dokonce ekzém. Doporučit ovšem můžeme mýdlo s výtažky z Mrtvého moře od kosmetické značky NevO Dead Sea Spa. To je díky svému složení vhodné nejen na ruce, ale klidně i a obličej a celé tělo a kromě bahna a soli z Mrtvého moře obsahuje například i blahodárný a pokožce prospěšný kokosový olej. „Obsažené bahno má vynikající čistící schopnosti díky přirozenému obsahu oxidu zinku a sůl zase obnovuje přirozené pH pokožky a omlazuje kožní buňky. Mýdlová pěna poté tonizuje a jemně odstraňuje nečistoty, stejně tak nadbytečný kožní maz a odumřelé buňky,“ říká Alexander Krajňák, manažer NevO Dead Sea Spa.

Stejně jako mýdlo je však velmi důležitý i hydratační krém, který udrží ruce v kondici i při těch nejextrémnějších podmínkách. Pestrý výběr krémů na ruce, které jsou běžně k dostání v drogeriích, ovšem zvyšují riziko toho, že sáhneme po takovém, který nám nebude vyhovovat. Od krému bychom přitom měli vyžadovat skvělé hydratační a ochranné schopnosti a stejně tak by se daný krém měl lehce vstřebávat, abychom jej mohli používat dle potřeby během dne. To nabízí minerální mléko na ruce a tělo, které ocení i muži, neboť nezanechává mastný film. Přitom však obsahuje přírodní esenciální oleje, které pokožku hydratují, a stejně tak vitamin E, který chrání namáhanou pokožku na rukách. „Minerální mléko nabízíme ve čtyřech variantách a vůních, a to Ocean – svěží a čerstvá, Passion Fruit – sladké a smyslné ovoce, French vanilla a Almond,“ dodává Krajňák.

Ve své řadě pro péči o ruce lze poté od kosmetiky NevO Dead Sea Spa pořídit i speciální směs olejů z avokáda, oliv a mandlí, která je určena na nehtové lůžko. Avokádový olej změkčuje a zvláčňuje ztvrdlou kůži kolem nehtů, uklidňuje svědivou pokožku a působí protizánětlivě. Mandlový olej poté pomáhá při obnově a regeneraci pokožky a slouží k jejímu zklidnění a olivový olej urychluje léčení ranek a oděrek. „Zmiňovaný olej je součástí našich sad na nehty, které taktéž obsahují leštítko, krém na ruce a pilník z jemného diamantové prachu, díky kterému se nehty netřepí. Tyto sady jsou také k dostání ve čtyřech variantách, aby si každý dokázal vybrat takovou, jaká mu vyhovuje,“ uzavírá Krajňák za NevO Dead Sea Spa.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?