Investujte do svého podnikání s výhodnou podnikatelskou půjčkou. Jak si ji vybrat?

Investujte do svého podnikání s výhodnou podnikatelskou půjčkou. Jak si ji vybrat?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Půjčit si peníze v dnešní době není těžké, a to i pro fyzické osoby či podniky s nižšími příjmy. Co už se ale jeví jako nadlidský úkol, je vybrat vhodnou půjčku, která bude vyhovovat vašim potřebám a možnostem. Nepřeberná nabídka, desítky úvěrových společností a všudypřítomná reklamní masáž lákající na nejvýhodnější půjčky – to všechno výběr rozhodně neulehčuje. Jak tedy vybrat tu nejvýhodnější?

Je mnoho případů, kdy člověk zvládl rozjet zajímavý byznys téměř bez peněz. I když nás taková vidina láká, je třeba mít na paměti, že podobné příběhy o garážových začátcích značek, které dnes patří k těm nejperspektivnějším, jsou spíše unikátní. Ve většině případů platí, že kdo chce podnikat už od začátku naplno, měl by mít dostatek finančních prostředků, případně by si je měl zajistit efektivním poměrem mezi vlastními prostředky a financováním z cizích zdrojů. S popularitou start-upových podniků se objevil trend investorů. Je třeba si ale uvědomit, že investoři si neustále budou ukrajovat svůj podíl ze zisku. Pokud jste majitel firmy a chcete mít zisk jenom pro sebe, raději sáhněte po půjčce. Podle čeho ji vybrat?

Začínáte s byznysem?

Startovní čáru nemají všichni podnikatelé stejnou. Někteří mají našetřeno, a tak mohou použít své vlastní prostředky. Ti, co tuto možnost nemají, mohou sáhnout po půjčce či úvěru pro začínající podnikatele. Tato varianta je dostupná výhradně v bankách. Kromě nutnosti podat si mnohdy komplikovanou žádost vás čeká i doložení řady dalších informací. Především to bude podnikatelský plán s jasným byznysovým záměrem. Pokud půjde o nápad zajímavý a inovativní, který má šanci na úspěch, je velká pravděpodobnost, že půjčka bude schválena. Nečekejte ale astronomické částky, protože často jde spíše o desítky nebo stovky tisíc korun.

Potřebujete provozní kapitál?

Podívejme se společně i na situaci, kdy jste s podnikáním začali, ale stále vám chybí takzvaný provozní kapitál. Jsou to finance, které jsou nezbytné pro běžný chod firmy. Ve většině případů jsou používány ke koupi zboží a služeb, které prodáváte dále. Jelikož je stále méně dodavatelů, kteří jsou ochotni začínajícím podnikatelům nabídnout odloženou splatnost, je nezbytné mít dostatek prostředků na pokrytí všech objednávek. A jaké jsou možnosti jejich získání? První z nich je takzvaná rychlá půjčka, která může nabídnout finance i do několika málo minut. Když budete potřebovat uspokojit objednávku, požádáte si a za pár chvil mohou peníze odcházet na váš účet.

Finanční injekce rychle a bezpečně

Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. V rámci podnikání ale často nastávají situace, kdy je potřeba okamžitého vydání peněz. Na tuto podnikatelskou potřebu reaguje novinkový produkt Ferratum Business, který pomáhá vaše podnikání vždy udržovat ve zdravém flow. Jeho konkurenční výhodou je rychlost, chytré řešení a nekomplikovaný proces zprostředkování peněz až do částky 1 300 000 Kč bez nutnosti zástavy. O půjčku si můžete zažádat pohodlně online vyplněním krátkého formuláře, který nezabere déle než 5 minut. Průměrné schválení žádosti netrvá déle než jeden den – potřebný provozní kapitál tedy získáte bez nutnosti zatěžující administrativy během jediného dne.

O Ferratum Group:

Ferratum Group je mezinárodní poskytovatel mobilního bankovnictví a digitálních spotřebitelských a malých firemních úvěrů, distribuovaných a spravovaných mobilními zařízeními. Společnost Ferratum, která byla založena v roce 2005 a sídlí v Helsinkách ve Finsku, se rychle rozrostla do 25 zemí Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky a Asie a Tichomoří. Jako průkopník v oblasti technologií digitálních a mobilních finančních služeb je společnost Ferratum v čele revoluce digitálního bankovnictví. Mobilní banka společnosti Ferratum, která byla uvedena v roce 2016, je inovativní platforma pro mobilní bankovnictví nabízející celou řadu bankovních služeb včetně digitálních plateb a převodů v reálném čase v rámci jedné aplikace. V současné době je k dispozici na pěti evropských trzích. V čele s jeho zakladatelem Jormou Jokelou má Ferratum přibližně 1,9 milionu aktivních a bývalých zákazníků, kteří mají nebo v minulosti měli jeden nebo více úvěrů (data k 31. prosinci 2017), z nichž více než 780 000 zákazníků má otevřený mobilní bankovní účet nebo aktivního zůstatek úvěru za posledních 12 měsíců. V České Republice poskytuje společnost bankovní spotřebitelské úvěry pod značkou Ferratum Money a nově také podnikatelské úvěry pod značkou Ferratum Business.

 

Ferratum Group je vedena v Prime Standard Frankfurtské burzy cenných papírů pod symbolem “FRU”. Další informace naleznete na adrese www.ferratumgroup.com.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?