Česká pevnost Boyard slaví úspěch i ve světě. Darujte druhým jedinečný zážitek v TEPfactoru

Česká pevnost Boyard slaví úspěch i ve světě. Darujte druhým jedinečný zážitek v TEPfactoru

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nejlepší atrakce v Dubaji 2019 – toto ocenění překvapivě získala česká firma TEPfactor. Uprostřed pouště totiž vystavěla unikátní zábavní park ve stylu kultovní televizní soutěže Pevnost Boyard. Český koncept tak zvítězil mezi silnou konkurencí – dobrá zpráva je, že tento dobrodružný zážitek můžete sobě i blízkým dopřát i u nás. Kousek od Prahy v obci Chotilsko se nachází zábavní park TEPfactor, který byl postaven po vzoru této slavné televizní soutěže.

Netradiční spojení adrenalinu, zábavy a dobrodružství

„Dubajští podnikatelé si nejprve vyzkoušeli náš zábavní park TEPfactor na Slapech na vlastní kůži. Náš koncept jim učaroval natolik, že se rozhodli přenést ho i do Dubaje a nabídnout nám spolupráci. Neváhali jsme ani vteřinu, protože jsme věřili v úspěch. Ani v duchu nás ale nenapadlo, že bychom získali toto prestižní ocenění,“ říká zakladatel společnosti TEPfactor Tomáš Chroust.

TEPfactor je unikátní zábavní park inspirovaný populární televizní soutěží Pevnost Boyard. V útrobách pirátské jeskyně čeká na návštěvníky celkem dvacet pět rozmanitých úkolů. Na své si tam přijdou milovníci výzev a adrenalinu. Je to skvělá příležitost, jak otestovat fyzickou zdatnost, logické uvažování, trpělivost, ale i zručnost. Cílem hry je obstát při plnění všech úkolů. „Pokud zvládnete úkoly dokončit v časovém limitu, získáte indicie, které vám otevřou cestu k pirátskému pokladu. Samozřejmě jde hlavně o to, dobře se pobavit s přáteli. U nás je cesta především cílem,“ doplňuje Tomáš Chroust s tím, že úkoly jsou postavené tak, aby si hráči při jejich plnění museli pomáhat. „Největším přínosem pro účastníky hry je jednoznačně rozvoj týmové spolupráce a komunikace. Bez týmu to zkrátka nejde,“ dodává Tomáš Chroust.

Vánoční dárek pro celou rodinu

Myslíme si, že nejlepší dárek, který můžete druhým darovat, je nezapomenutelný zážitek. Nejenže na začátku vzbudí zvědavost a očekávání, ale také přinese vzpomínky, které si bude obdarovaný pamatovat celý život. A platí to dvojnásob o zážitku, při kterém každý alespoň o kousek překoná sám sebe. No schválně, který alespoň trochu soutěživý člověk by se netěšil z toho, že bude moct pokořit slavnou českou pevnost Boyard? Ať už přizvete přátele, partnera a děti nebo kohokoli z rodiny, je to na vás, s kým se rozhodnete změřit síly a schopnost spolupráce. Vybrat si dobře vlastní tým je ale klíčové, neboť všechny nástrahy pirátské jeskyně nemůže zdolat jen jeden člověk. Je to týmová hra a o to je to celé lepší.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?