Co dát svým blízkým pod stromeček? Máme pro vás tip na dárek, který potěší každého

Co dát svým blízkým pod stromeček? Máme pro vás tip na dárek, který potěší každého

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční nákupy jsou v plném proudu, což dokazují nejen plné obchody, ale i všemožné reklamy lákající na nákup toho či onoho produktu. Je tak poměrně jednoduché nechat se zlákat věcmi, jejichž pořízení vás bude stát všechny nervy, které jste si na svátky vyhradili, a které v důsledku ani nesplní očekávání. Nemusíte ale zoufat, protože my pro vás máme tip na dárek, který koupíte online z pohodlí domova a který neskončí zaprášený na poličce.

Na mysli máme originální a adrenalinový zážitek, který každoročně láká tisíce návštěvníku. Ti se sjíždí do zábavního centra TEPfactor Slapy otestovat své dovednosti a zjistit, zda dovedou posunout své osobní hranice. Oblíbenost TEPfactoru přitom není náhodná, díky variabilitě jednotlivých úkolů si na své během hry přijde úplně každý. A právě proto je poukaz do zábavního centra originálním dárkem pro každého, kdo se nebojí něco zažít a nezalekne se týmové výzvy.

Poukaz je možné zakoupit již od pět seti korun a jeho platnost je 6 měsíců od zakoupení. Platbu TEPfactor přijímá přes PayU, online platební kartou nebo bankovním převodem a poukaz je následně zasílán elektronicky. Rezervaci na hru si poté obdarovaný již může udělat sám.

Něco málo o TEPfactoru

A na jaké dobrodružství při koupi voucheru své blízké vlastně pošlete? TEPfactor je hra, která se inspirovala populární televizní soutěží Pevnost Boyard. „Pevnost Boyard mi byla při realizaci TEPfactoru velkou inspirací, což vyústilo v to, že máme podobný princip hry a podstatu soutěže, která spočívá v týmové práci, posouvání svých limitů a v testování psychických i fyzických dovedností. Kdo ovšem někdy Pevnost Boyard viděl, možná mu vytane na mysli všelijaká havěť, se kterou se účastníci soutěže musí potýkat. Tu u nás však nenajdete,“ říká s úsměvem zakladatel TEPfactoru Tomáš Chroust.

Princip je hry je poté v podstatě jednoduchý. Týmy po dvou až pěti lidech řeší dohromady 25 úkolů, které jsou zaměřené na kategorii, která byla týmem před začátkem hry vybrána. „Kategorie máme čtyři a jsou zaměřené na logiku, zručnost, fyzičku a trpělivost,“ doplňuje Chroust.

Za každý splněný úkol tým zároveň sbírá indicie, které mu napomohou k otevření komnaty s pirátským pokladem. Pokusů na každý úkol je neomezené množství, platí se totiž odehrané minuty. Po cestě do finále vám však mohou celou misi ztížit piráti, kteří se pod střechou zábavního centra tu a tam poflakují.

Hra je tak vhodná nejen pro sportovní nadšence, ale prakticky pro všechny, kteří chtějí zažít nové a neotřelé věci. „Škála našich zákazníků je opravdu pestrá. Chodí k nám rodiny s dětmi, skupiny přátel, kolegové z práce nebo třeba i školy. Někdo by si sice mohl myslet, že se jedná jen o hru, ale ve skutečnosti jde o mnohem více. Každý vyřešený úkol vaši skupinu stmelí a prověří, zda dovedete táhnout za jeden provaz,“ vysvětluje Tomáš Chroust.

Oblíbenost TEPfactoru mj. vyústila i v otevření dalších poboček v zahraničí, a to konkrétně ve Varšavě a v Dubaji, kde TEPfactor získal cenu za nejlepší atrakci roku 2019. „Tento úspěch mě velmi těší a utvrzuje v tom, že to celé mělo smysl,“ uzavírá Tomáš Chroust za TEPfactor Slapy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?