Darujte nejlepší zážitkový dárek. Pouze pro odvážné

Darujte nejlepší zážitkový dárek. Pouze pro odvážné

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Dost už bylo otřepaných dárků bez nápadu v podobě ponožek, sady na holení či nátělníků do zásoby. Máte v okolí nějakého muže, který bude slavit narozeniny nebo jinou významnou příležitost, a tápete, co pamětihodného vybrat? Chcete se blýsknout dárkem, který nezapadne, a to ani na dno skříně, ani ve vzpomínkách? Věnujte poukaz do sportovně zábavního parku TEPfactor na Slapech kousek od Prahy. Vznikl podle populární televizní soutěže Pevnost Boyard. Místo pevnosti na širém moři vás ale čeká pirátská jeskyně s tajuplnými zákoutími, která prověří vaši fyzičku, důvtip i logické uvažování.

Patřili jste mezi nadšené fanoušky a pravidelné televizní diváky populární soutěže Pevnost Boyard? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Podobné sportovně zábavní centrum vyrostlo i nedaleko Prahy a odvážlivce, kteří by chtěli otestovat svoje schopnosti i týmového ducha, vítá celoročně. Nečekejte obrannou pevnost na širém moři, bát se nemusíte ani lvů v klecích, hadů či pavouků. To ale na zážitku z hry nic nemění – čekají vás zajímavé a občas i zapeklité úkoly, vzrušení, napětí, adrenalin i euforie ze splněných úkolů. Sami to ale nezvládnete, TEPfactor je cesta, po které nikdo nedojde do cíle sám. Průvodce vám nebude dělat otec Furat, ale protřelý pirát.

„V TEPfactoru musíte spolupracovat, komunikovat, pomáhat si, jinak nemáte šanci úkoly splnit. Jak pravil klasik, tým je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Každý člověk vyniká v něčem jiném, někdo je fyzicky zdatnější, jiný má lepšího pamatováka, někomu to rychleji spojuje logické souvislosti v celek. Kouzlo týmů spočívá v tom, že jsou originální směsicí osobností a individualit. Každý z úkolů, který na soutěžící čeká, vyžaduje jiný přístup, vždy se ale musí dohodnout celý tým,“ vysvětluje eventový manager TEPfactoru Michal Rejka.

Jeskynní sluje plná tajemství a výzev

V útrobách pirátské jeskyně čeká na návštěvníky celkem dvacet pět rozmanitých úkolů. Na své si přijdou hlavně milovníci výzev a dobrodružství. Otestovat zde mohou svou fyzickou zdatnost, logické uvažování, trpělivost, ale i zručnost. Cílem hry je obstát při plnění všech dvaceti pěti úkolů. „Pokud zvládnete úkoly dokončit v časovém limitu, získáte indicie, které vám otevřou cestu k truhlici plné zlata. Samozřejmě jde hlavně o to, dobře se pobavit s přáteli. U nás je především zábava cílem – nejdůležitější je zažít něco nového,“ vysvětluje Michal Rejka z TEPfactoru. Úkoly jsou postavené tak, aby si hráči museli při jejich plnění pomáhat. Herní úkoly si vybere každý podle preference a kondice bez nutnosti splnit vše. Můžete je řešit v libovolném pořadí, na každý z nich máte neomezený počet pokusů.

Sportovně zábavní park TEPfactor se nachází v místě staré továrny, která byla předělána na účely zábavního parku. Ve všední dny dopoledne k ní míří školní výpravy, odpoledne většinou patří firmám a teambuildingům. Víkendy jsou tradičně ve znamení návštěv rodin s dětmi, party přátel či turistů. Odehrávají se tam i speciální pirátské oslavy narozenin či adrenalinové rozlučky se svobodou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?