Darujte pod stromeček luxusní kosmetickou péči s viditelnými účinky

Darujte pod stromeček luxusní kosmetickou péči s viditelnými účinky

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční svátky jsou za dveřmi a přípravy na sváteční období vrcholí. Jednou z tradičních položek na našem seznamu povinností je i sehnat hezké dárky pro naše blízké. Pokud jste ještě nezačali a máte v okolí nějakou ženu, kterou by mohla potěšit luxusní kosmetická péče s minerály a solí z Mrtvého moře, pak neváhejte. Jde o staletí vyzkoušenou recepturu, bez které si své pravidelné zkrášlující rituály nedovedla představit ani Kleopatra.

Pro oživení unavené pleti

Zima a chladné počasí se na naší pleti viditelně podepisují.  Pleť má tendenci k vysoušení, je mdlá, bez života a objevují se na ní i šupinky. Proto žádná žena nepohrdne kvalitní sezónní péčí, která pleť zásobí hydratačními složkami a potřebnou výživou. „Denní krém NevO Dead Sea SPA nastartuje unavenou pleť ráno a poskytuje okamžitou úlevu od pocitu suché a napnuté pokožky. Má lehkou, snadno vstřebatelnou konzistenci a hodí se i pod make-up. Minerály z Mrtvého moře zabraňují vysušování a vyplavování výživných látek. Navíc obsahuje vitamin C, který rozjasňuje pleť a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn,“ vysvětluje Alexander Krajňák ze společnosti NevO Dead Sea SPA, která spolupracuje s předními vědci na zachování blahodárných účinků Mrtvého moře v kosmetických přípravcích na tělo, pleť i vlasy.

Nezapomeňte denní krém doplnit hutnější variantou na noc. Proč používat ráno denní krém a před spaním noční? „Potřeby pleti skutečně nejlépe uspokojí oba dohromady, protože každý má jinou funkci. Noční krém NevO Dead Sea SPA obsahuje více výživných látek, než denní, a je proto hutnější. Aktivně působí na kožní buňky během spánku, kdy přijímají všechny minerály, stopové prvky a regenerační složky. Krém obsahuje směs přírodních olejů a minerálů z Mrtvého moře, vyrovnává vlhkost kůže a celkově zlepšuje texturu pleti,“ říká Alexander Krajňák.

Vlasy zdravé a krásné i v zimě

Stejně jako pleť v zimě strádají i vlasy. „Mrtvé moře je považováno za nejbohatší vodní zdroj léčivých látek na světě. Odpařováním vody z něj vznikají koncentrované krystaly vzácné soli, které jsou zcela odlišné od ostatních druhů solí a jsou bohaté na minerální látky – zejména hořčík, vápník, sodík a draslík. Díky unikátnímu obsahu minerálů a stopových prvků voda z Mrtvého moře naši kůži nevysušuje, ale naopak vyživuje a posiluje. Tím jsou pokožka hlavy a vlasy hydratované, a naopak proti případné dehydrataci ochráněná,“ vysvětluje benefity Mrtvého moře pro oslabené vlasy Alexander Krajňák z NevO Dead Sea SPA.

K Šamponu s obsahem minerálů z Mrtvého moře přidejte kondicionér ze stejné řady, který obsahuje hydratační složky a minerály z Mrtvého moře. Mezi jeho přednosti patří, že obnovuje lesk a barvu, usnadňuje rozčesávání, vlasy zůstanou hebké, lehounké a příjemné na dotek.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?