DIY tipy na svatební dary

DIY tipy na svatební dary

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Sezona svateb je v plném proudu, a pokud na nějakou letos jdete jako host i vy, pravděpodobně si lámete hlavu s tím, co novomanželům pořídit. Dárek pro nevěstu a ženicha můžete pojmout mnoha způsoby, jste-li ale odhodláni dát do daru čas i energii a něco svépomocí vytvořit, máme pro vás pár tipů.

Peníze darujte originálně

Peníze jsou nejčastějším přáním novomanželů. A není se čemu divit. Svatba je nákladná záležitost a většina čerstvě sezdaných párů již nějakou dobu žije ve společné domácnosti. Proto je zbytečné obdarovávat je vybavením do domu nebo různými kuchyňskými přístroji. Za darované peníze si mohou koupit, co chtějí nebo se vydat na svatební cestu. Pár bankovek v obálce je však trochu fádní, i peníze totiž můžete darovat originálně.

Cesta k pokladu

Peníze uložte do dřevěné truhličky, připravte rýč a mapu pro novomanžele s vyznačeným místem, kde truhlu najdou. Neříkejte jim dopředu, že obsahuje peníze. Jednoduše jim povězte, že jste pro ně naplánovali honbu za pokladem. Tento nápad se hodí především pro místa v přírodě, kde nikomu nebude vadit, že jste rozryli kus půdy.

Průvodce na cesty

Dejte dohromady album s tipy na výlety po různých cizích zemích. Budete potřebovat tvrdé desky s kroužkovou vazbou a prázdné papíry. Vystřihněte obrázky z různých časopisů nebo katalogů, které se vážou k dané zemi a ke každému tipu přidejte bankovku v měně daného státu.

Rady do života a inspirace

Máte něco na srdci, co byste sezdanému páru chtěli říct? Nějaké rady, o které byste se chtěli podělit? Vytvořte knihu s tipy podle vašeho gusta. U tohoto dárku budete muset být více tvůrčí a tvorba zabere více času. Vše potřebné najdete na e-shopu pro kreativce Idea Creative.

Novomanželský bucket list

Co je podle vás klíčem ke štěstí a co by měl každý pár v začátcích manželství udělat a vyzkoušet? Dejte dohromady 100 věcí, o kterých si myslíte, že by si novomanželé neměli nechat ujít. Pište si je v průběhu týdnů na papír a následně je přepište do prázdného alba. Každý tip opatřete okýnkem, které lze zaškrtnout. K bucket listu můžete napsat i průvodní dopis od srdce.

Výletníček

Patří nevěsta s ženichem mezi vášnivé výletníky? Dejte dohromady tipy na výlety, které by si neměli nechat ujít. Opět je vepište do prázdného alba, jehož desky můžete ozdobit svatebními samolepkami nebo washi páskami. U každého tipu nechte prostor na fotografii z výletu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?