Hledáte nového dodavatele energií? S Lama Energy to zvládnete i online

Hledáte nového dodavatele energií? S Lama Energy to zvládnete i online

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Ceny energií letos hned několikrát stouply a bohužel se nejspíš nejedná o konečnou. Může za to vývoj na energetickém trhu, který se dotkl téměř všech zemí v Evropské unii z důvodu emisních povolenek a poptávce po zemním plynu v době, kdy se průmysl opět rozjíždí po celém světě. Česká republika není výjimkou. Někteří dodavatelé to vyřešili zdražováním, celá řada jich také zkrachovala. Jak z toho ven?

 

Jen Bohemia Energy měla v Česku přes 900 000 odběrných míst. A to nemluvíme o mnoha malých alternativních dodavatelích, kteří museli svou činnost taktéž ukončit. Lidé, již měli u těchto společností smlouvu, tak na čas přecházejí k takzvanému dodavateli poslední instance. U něj jsou však podmínky výrazně nevýhodnější.

 

Podle oblasti, ve které se odběrné místo nachází, mají lidé na půl roku právo odebírat energii z tohoto zdroje. Je ovšem třeba, aby si našli dodavatele nového, neboť po půl roce dodavatel poslední instance službu ukončí.

 

S LAMA Energy vše vyřešíte online

 

Mnozí si dokážou představit, že každý má svých starostí dost, ať už se jedná o řešení potíží spojených s koronavirovou krizí, s prací, školou a dalšími věcmi. Běhat proto ještě navíc po úřadech a společnostech a vše složitě zařizovat je nad lidské síly.

 

Pokud se dá něco vyřešit snadno a rychle, je zbytečné nad tím dlouho přemýšlet a je lepší rovnou konat. „LAMA Energy si uvědomuje, že klienti netouží po tom hodiny vysedávat na úřadech a složitě vyplňovat papíry. Proto jsme nově zřídili možnost vše vyřešit online z pohodlí domova. Jako jedna z prvních společností jsme proto připravili pro potenciální nové zákazníky kompletní online řešení. Přes jednoduchý webový formulář se lidé od dodavatele poslední instance mohou jednoduše přehlásit k Lama Energy,“ říká Jakub Tobiáš z LAMA energy. A dodává, že zákazníci DPI se mohou dozvědět více na webu https://formular.lamaenergy.cz/

 

Není nutné nikam chodit ani volat

 

Samozřejmě že celá řada společností umožňuje dnes již zařízení nové smlouvy po telefonu, aby lidé nemuseli nikam chodit. Ale vyčkávat na spojení s operátorem a pak s ním všechno složitě řešit mnohým také nevyhovuje. Navíc musí dojít k fyzickému podpisu smlouvy a skenování, což samotnou věc jen zdržuje.

 

V tomto případě proto nebude nutné nikam chodit ani volat. Všechny smlouvy se do posledního údaje dají uzavřít jenom pomocí internetových stránek. To usnadní lidem v tomto náročném období alespoň nějakou tu práci.

 

Pokud i vy jste přišli o svého dodavatele plynu či elektřiny, rozhodně si můžete ulehčit práci se složitým vyjednáváním a sjednat všechno z pohodlí domova a bez zbytečného stresu. LAMA energy chápe, jak těžké to musí pro mnohé být, a nemá proto důvod dělat věci složitější, než jsou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?