Místo dárků bez fantazie darujte zážitek, který rozpumpuje krev v žilách

Místo dárků bez fantazie darujte zážitek, který rozpumpuje krev v žilách

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoce se blíží mílovými kroky, a pokud nepatříte mezi ty šťastnější, kteří s nákupy začali už v září a teď vítězoslavně finišují, začínáte se teprve zahřívat a připravovat na vánoční maraton. A co to udělat letos bez adrenalinových výprav do nákupního centra a utrácení peněz za zbytečnosti, které obdarovanému zapadnou na dně skříně či šuplíku nejdéle s Novým rokem? Zklamané pohledy, zdvořilostní úsměvy u třetího páru ponožek… to není meta. Naopak, cílem jsou rozzářené oči a nefalšovaná radost! Darujte proto neopakovatelný zážitek!

Proč je zážitek nejlepším dárkem? Jednoduše proto, že udělá radost hned několikrát. Poprvé se bude obdarovaný radovat už při rozbalení dárku. Jeho fantazie začne pracovat. Začne plánovat a těšit se. Podruhé se bude radovat, když zážitek prožije. Každý prožitý zážitek s sebou nese vzpomínky. A co jiného tvoří náš život než vzpomínky? Určitě to nejsou hromady nepotřebných věcí, kterými se z nedostatku fantazie obdarováváme každý rok. Pocit radost z nevšedního zážitku se vrátí i počtvrté, popáté… Zkrátka tolikrát, kolikrát si prohlédneme fotky a budeme vzpomínat v okruhu těch, kteří si to prožili s námi.

Týmová hra TEPfactor

Hra na způsob oblíbené pevnosti Boyard je vhodná pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí trochu překonat sami sebe a neodmítnou žádnou výzvu. Pohltí vás atmosféra pirátské jeskyně, kde budete hledat ukryté komnaty s jednotlivými úkoly. Během několika hodin prověříte vaše komunikační schopnosti, fyzičku, logické uvažování, trpělivost ale i zručnost. V TEPfactoru je především cesta cílem. Nejdůležitější je se při plnění úkolů dobře pobavit a užít si den s blízkými.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká dvacet pět úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech od dvou do pěti členů. Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky nebo kolegy z práce, záleží jen na vás. Za každý zdolaný úkol získáte jednu z dvaceti indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem.

Úspěch TEPfactoru v Dubaji

Nejlepší atrakce v Dubaji 2019 – právě toto ocenění dostala česká firma TEPfactor v Dubaji, kde má jednu z poboček. Unikátní zábavní park ve stylu televizní soutěže Pevnost Boyard vyrostl uprostřed pouště. „Dubajští podnikatelé si nejprve vyzkoušeli náš zábavní park TEPfactor na Slapech na vlastní kůži. Náš koncept jim učaroval natolik, že se rozhodli přenést ho i do Dubaje a nabídnout nám spolupráci. Ani v duchu nás nenapadlo, že bychom získali toto prestižní ocenění,“ říká zakladatel společnosti TEPfactor Tomáš Chroust.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?