Online srovnávače šetří lidem tisíce ročně, jak fungují?

Online srovnávače šetří lidem tisíce ročně, jak fungují?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

K rychlejší digitalizaci ve finančních službách bezpochyby přispěla situace kolem pandemie koronaviru, se kterou se Česká republika v posledních letech potýká. Omezené úřední hodiny, hygienická opatření a další restrikce stojí za snahou lidí vyřídit si vše podstatné od počítače nebo telefonu, aniž by museli někam docházet. Nyní si je možné online půjčit peníze, založit bankovní účet, a dokonce si sjednat pojištění. Všechny podstatné informace navíc není potřeba složitě dohledávat, tuto práci odvedou online srovnávače.

Ty nejsou v Čechách žádnou převratnou novinou, známe je už roky. Většina lidí je má však spojené zejména s pojišťovnickými produkty, a nelze se tak divit tomu, že je to právě pojištění, které je na internetových srovnávačích vyhledáváno nejčastěji. Napomáhá tomu i fakt, že pojištění lze na většině srovnávačích rovnou i zaplatit a smlouvu je možné na dálku uzavřít.

Největší finanční porovnávač

Tak tomu je ostatně na jednom z předních českých online srovnávačů Porovnej24.cz, kde lze mj. uzavřít i povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, úrazové pojištění a třeba i životní pojištění nebo pojištění majetku. Porovnej24.cz spolupracuje se všemi nejznámějšími pojišťovnami působícími na českém trhu a po zadání potřebných údajů během několika málo vteřin zájemcům seřadí všechny dostupné nabídky na poptávaný produkt. Je si tak možné vybrat takovou nabídku, která nejlépe odpovídá požadavkům a zároveň i finančním možnostem.

Ušetřit však lidé díky online srovnávačům mohou i na jiných službách. Online lze porovnat hypotéky a půjčky, bankovní účty a platební karty nebo i ceny za elektřinu a plyn, což je zejména v dnešní době asi jednou z nejžádanějších služeb. Srovnání cen energií a následný správný výběr mohou ušetřit tisíce ročně.

Porovnej24.cz má navíc registraci České národní banky, která je opravňuje k nabízení pojištění a finančních služeb, a celý proces je maximálně důvěryhodný, nesetkáte se s pochybnými podmínkami a kolik vidíte, tolik zaplatíte. Podle statistik srovnávače je navíc skoro 40 % nabídek unikátních a nikde jinde je nelze najít. Možná právě proto jsou necelé tři čtvrtiny nabízených služeb levnějších než to, co mají zákazníci sjednáno doposud. Ať už je řeč o pojištění nebo o půjčkách.

Úspora času

Online srovnávače zároveň šetří čas a odvedou za vás veškerou mravenčí práci. Hodiny strávené na kamenných pobočkách nebo strávené na internetu zkoumáním jednotlivých nabídek můžete věnovat něčemu smysluplnějšímu. K dispozici je zákazníkům i telefonní podpora, na kterou lze volat v případě dotazů a kde je možné jednotlivé služby také uzavřít.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?