Plánované operace v říjnu

Plánované operace v říjnu

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

V říjnu už pracoviště hlásí po návratu z dovolených plný stav, ve školách se zase pilně učí a v nemocnicích plně operuje. Operační program je kromě traumatologických center veskrze dlouhodobě plánovaný a podzimní termíny patří k těm nejoblíbenějším. Hospitalizaci a rekonvalescenci si totiž raději vybíráme v době, kdy definitivně pominou vedra i venkovní zábava a kdy je do vánočních svátků ještě daleko.

Když už máme tu výhodu, že si potřebnou operaci svých orgánů, kloubů či kosmetických nedokonalostí můžeme naplánovat, využijeme toho a předem se na ni dobře připravíme. Nemusíme jen slepě doufat, ale můžeme osudu i operatérovi trochu pomoci.

Základem je dostat se do vyrovnaného, nebo alespoň přijatelného duševního a tělesného stavu, a pokud je třeba, zkusit ještě ubrat pár kilo na váze. S sebou do nemocnice si rozhodně přibalte lék Wobenzym, který vám pravděpodobně už váš ošetřující lékař doporučil.

I lékaři-operatéři totiž lpějí na dobré přípravě. Kromě pacienta v dobré kondici bazírují na kvalitě operačních nástrojů, duchapřítomnosti, šikovnosti asistujících kolegů a následné péči o svůj lékařský výkon. Jak správně tušíte, jde také o vizitku jejich vlastní práce, ke které nevyhnutelně patří bezproblémové hojení pooperační rány.

Dlouholetá zkušenost vypovídá, že k radosti z úspěchu lékaře a pacienta zásadně pomůže enzymová terapie, a to zrychlením imunitních procesů, omezením otoku a bolesti. Proto je dnes již standardní nasazení enzymů s první pevnou stravou po operaci, a to 2x denně 7 dražé léku Wobenzym.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?