Profese luxusní společnice – téma, které nemusí být tabu

Profese luxusní společnice – téma, které nemusí být tabu

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail
Přestože žijeme v moderní době, která je otevřená odlišnostem a polemice o nich, některá témata jsou stále tabu. To, že to tak ovšem být nemusí, ukazuje Lucie, která se na svém blogu My secret passion life rozhodla poodhalit roušku tajemství, která obestírá profesi luxusní společnice.

K té se Lucie dostala před více jak šesti lety na začátku svého bakalářského studia přes brigádu hostesky. „Zkoušela jsem spolupráci s několika agenturami, ale to mi nevyhovovalo. Bylo to dlouhé hledání  a nevěděla jsem, jak to vlastně funguje, jak sehnat klienty, co od toho čekat atd. Chvilku trvalo, než jsem se v tom naučila chodit,“ uvedla Lucie v rozhovoru pro internetový magazín prozeny.cz. Dle jejích slov se však za poslední tři roky dostala do fáze, kdy si již sama vybírá, s kým se setká. „Moji klienti jsou velcí gentlemani, takže dnes už nemám důvod ke studiu pracovat. Starají se o veškeré mé potřeby,“ dodává Lucie.

Ona ovšem tuto profesi jako práci nevnímá. „Každý máme jiné potřeby, jinou povahu a jiné preference. Rozhodně to není pro každého, nicméně já jsem se v tom opravdu našla. Sex miluju a stálého partnera nemám, takže veškerá sexuální dobrodružství, posouvání hranic a prozkoumávání vlastní sexuality mě velmi baví. Navíc mohu při přípravách na setkání naplno rozvíjet svou vášeň pro sexy spodní prádlo, make-up a módu,“ uvádí Lucie důvody toho, proč si tento dvojí život užívá plnými doušky. Faktem totiž je, že práce luxusní společnice vám dovolí zažít to, co byste běžně nezažili. „Díky svým klientům jsem měla možnost procestovat takřka celý svět, užívat si luxus, který bych jinak vzhledem ke svému věku a rodinnému zázemí nikdy neměla šanci zažít. A samozřejmě nemohu opomenout ani překrásné hmotné dary od klientů,“ dodává Lucie.

Lze ovšem život společnice naplno skloubit se vším ostatním, co od života očekáváme? Je možné o tom například otevřeně hovořit s rodinou a přáteli? „Moje rodina nic netuší. Mám je velmi ráda a myslím si, že máme hezký vztah, ale vzhledem ke vzdálenostem a samozřejmě i zcela odlišným hodnotám, názorům a životnímu stylu není náš vztah nikterak hluboký. Moji blízcí přátelé možná něco tuší, těžko říct. Vědí, že nemám stálého partnera, ale několik milenců. Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal, jak jsem je potkala  a já nikdy nikomu celou pravdu neřeknu. Mojí oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká Lucie. Obdobný názor má i na to, zda lze mít v takové situaci vážný vztah. Ten totiž za dobu, co se profesi společnice věnuje, neměla. „Vycouvala jsem z toho vždy, jakmile to začalo být vážné. Nechtělo se mi neustále lhát o tom, kde a s kým jsem. A zatím nepřišel nikdo, kvůli komu bych se byla ochotná vzdát svého životního stylu,“ dodává.

I přes pozitiva, která na tomto způsobu života Lucie oceňuje, je si však plně vědoma, že to nelze praktikovat celý život, a tak se rozhodla, že s dokončením studia pověsí profesi společnice na hřebík. „Tato práce je obdobná modelingové branži, vzhled zde hraje velkou roli. Já to navíc měla od začátku nastavené tak, že ve chvíli, kdy dokončím studium, se svým druhým životem skončím. Přiznám se ale, že se mi končit vůbec nechce. Nic mi nechybí a tenhle rozmařilý způsob života mi bude zatraceně chybět. Na druhou stranu se těším na klasický režim, který díky nástupu do pracovního procesu získám. A navíc se konečně budu moci více věnovat svým přátelům, čtení, randění a díky mému blogu mě i oslovilo jedno nakladatelství s nabídkou na napsání knihy, na čemž teď intenzivně pracuji a moc mě to baví,“ uzavírá Lucie.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?