Profesionální akce pro děti plné zábavy, smíchu a poučení, to je Fešák Píno &Friends

Profesionální akce pro děti plné zábavy, smíchu a poučení, to je Fešák Píno &Friends

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Po létě, kdy děti trávily čas hraním venku, přichází podzim. Dny se pozvolna zkracují, do všedních dní se vrátily školní povinnosti a teploty venku začnou pomalu klesat. Vymyslet způsob, jak zabavit děti, aniž bychom při tom použili mobil, počítač či tablet, je o to větší výzva. Naplánujte si zábavné odpoledne, které si užijí děti i dospělí, s Fešákem Pínem a kamarády! Stačí sledovat facebookové stránky této známé bavičské formace a vychytat termín, kdy Fešáka &Friends zastihnete v blízkosti vašeho města.

My dospělí máme v hlavě spousty starostí a také povinností, které musíme splnit. Naše mysl připomíná přeplněnou kartotéku plnou záznamů s úkoly, které jsou jeden důležitější než druhý. Prvek hravosti a přirozené zvídavosti se nám ze života pomalu vytrácí a my zapomínáme, že z hraní a hravosti jako takové můžeme také těžit. Přemýšleli jste někdy o tom, proč si vůbec děti mají hrát a bavit se? Hrou se nejlépe učí. Poznávají, že se zkoušením nových věcí dá bavit, ostatně i proto jsou dychtivé po nových výzvách. Na to jako bychom my dospělí úplně zapomněli. Pomocí hraní děti rozvíjejí svou představivost, tvořivost. Zábavné a hravé odpoledne strávené s vašimi dětmi tak přijde vhod i dospělým!

Pokud jste ještě o Fešákovi neslyšeli…

Pokud jste ještě neslyšeli o zábavné formaci Fešáka Pína a jeho party, pak zbystřete. Zábavné a hudební show Fešáka Pína jsou moderní, vtipné, interaktivní a zábavné pořady, plné tance, soutěží a velké dávky smíchu. Programy jsou určené pro děti od čtyř let, pro děti z mateřských škol a prvního stupně základních škol a rodiny s dětmi. Fešáka doprovází jeho věrná kamarádka Bóňa BON Bóňa, která miluje tanec, pohyb a bonbóny všech příchutí a velikostí. Vždy se o ně ráda dělí s ostatními dětmi. V průběhu hudebně-zábavné show nechybí pódiové efekty, krásné odměny a mnoho dárků.

A co všechno při svých vystoupeních parta Fešáka Pína dělá? „Bavíme, tančíme a zpíváme. Přinášíme s sebou dobrou náladu, moře úsměvu a parádní zábavu pro malé i velké diváky. Vždy máme velkou radost, když po vystoupení za námi přicházejí děti a chtějí podpisy nebo se s námi vyfotit. A nejsou to jen děti. Už hodněkrát se nám stalo, že za námi přišli se slovy díků všechny věkové kategorie dospěláků. I oni se během naší show nesmírně bavili,“ říká s úsměvem Josef Bača alias Fešák Píno.

Fešák Píno v podání českého herce Josefa Bači realizuje programy v průběhu celého roku. Jsou vždy k aktuálnímu období, mezi které patří i návrat do školních lavic. Za téměř deset let svého působení absolvoval přes 1000 vystoupení po celé České republice a Slovensku. Kdy a kdy můžete Fešáka Pína a jeho kamarády potkat, nejlépe zjistíte na Facebooku. „Nejrůznější novinky a nadcházející akce, kde budeme vystupovat, vždy sdílíme na našem Facebooku. Určitě jej doporučujeme sledovat – rodiče a děti se tam mohou také podívat na záznamy našich vystoupení a udělat si představu, jak to na našich akcích probíhá,“ říká Josef Bača.

Fofrmen, nový člen party

Původní projekt Fešák Píno vznikl už v roce 2009. Na začátku bylo duo Fešáka Pína a Bóni BON Bóni. Nedávno se ale rozrostli a do party přibyl nový člen Fofrmen. Je to malý velký superhrdina, který je neuvěřitelně rychlý a hbitý. Díky své masce umí být neviditelný a jeho FOFR limonáda z něj dělá nepřemožitelného.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?