Rozhodli jste se investovat do nemovitosti a nevíte jak na to? Obraťte se na profesionály

Rozhodli jste se investovat do nemovitosti a nevíte jak na to? Obraťte se na profesionály

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Způsobů, jak investovat peníze a pojistit se tak do budoucnosti, existuje hned několik. Jako nejméně riziková a zároveň výnosná se však nadále ukazuje investice do nemovitosti. Celý proces hledání nového bydlení ale není otázkou jednoho týdne a žádá si spoustu energie. Řešením je tak využití realitních služeb odborníků.

Problém na českém trhu ovšem často nastává již u realitních kanceláří, které jsou chtě nechtě orientované na svůj zisk a v drtivé většině případů zuby nehty hájí zájmy klientů na druhé straně barikády, tedy prodávajících. Výjimkou poté nejsou ani případy, kdy narazíme na realitní kancelář, která není schopna dostát svým závazkům nebo nám předkládá nemovitosti, které ani zdaleka neodpovídají našim požadavkům. V dnešní době však již existují i nezávislé realitní společnosti, které se orientují na kupce nemovitosti a které poskytují kompletní servis, počínaje vyhledáním nemovitosti a financováním konče.

Příkladem je realitní služba Bydlimesnadno.cz, která je vždy na straně kupujícího a tím se snaží zlepšit zkušenosti s hledáním nového bydlení. Jejich prioritami jsou jednoduchost, přehlednost a komplexnost, čímž vytvářejí přirozenou protiváhu realitním kancelářím. Služba zároveň není vázána na jednu realitní kancelář, ale vyhledává nabídky z celého trhu, a to i včetně těch neveřejných. Kupující si tak může být jistý tím, že se k němu dostanou veškeré nabídky odpovídající jeho požadavkům.

Celý proces hledání nového bydlení s Bydlimesnadno.cz začíná u vyplnění kontaktního formuláře na webových stránkách realitní služby, kde lze buď vyplnit konkrétní představu o budoucí nemovitosti nebo je možné jen zanechat své kontaktní údaje s prosbou o zpětné kontaktování. Poté následuje osobní schůzka, kde jsou ujasněny veškeré požadavky a další detaily, od kterých se odvíjí hledání dané nemovitosti. Na prohlídku poté klienta doprovází zkušený specialista, který ověří technický stav nemovitosti včetně stavu podlah, zdiva či rozvodů a následnou analýzu má pak kupující plně k dispozici.

Samozřejmostí je také kontrola obsahu kupní smlouvy, rezervační smlouvy, kontrola věcných břemen, případně i smlouvy o úschově a klienti jsou tak chráněni před jakýmkoli nedostatkem nebo nevýhodným zněním. Nákup nemovitosti je tudíž zcela bezpečný a spolehlivý. Je ovšem možné zvolit i komfortnější balíček, který zahrnuje i zajištění financování a problém není ani se zprostředkováním rekonstrukce. Vše závisí pouze na přání klienta a jeho možnostech. Jedná se tak o zcela komplexní službu, čímž klienti šetří čas a energii a zároveň je celá situace plně pod kontrolou odborníků, kteří realitní trh znají jako své boty.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?