Sbohem unavené pleti a vráskám díky přírodní síle Mrtvého moře

Sbohem unavené pleti a vráskám díky přírodní síle Mrtvého moře

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Bambucké máslo je proslulé v péči o suchou, popraskanou či šupinkatou pokožku díky svým hloubkově hydratačním a hojivým účinkům. Ve spojení s minerály z Mrtvého moře, které regenerují pokožku celého těla a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí, jde o neporazitelnou kosmetickou dvojku do koupelny každé ženy.

V zimní péči o pleť bychom se měli zaměřit na přípravky, které pomáhají obnovit přirozenou rovnováhu a pleti dodají potřebné vitaminy a vyživující látky. Bambucké máslo je dokonalý multifunkčním pomocníkem pro náročné potřeby pleti v tomto období. Celkem tuhá hmota máslovité konzistence s neutrální vůní je opravdovým zkrášlujícím i léčivým zázrakem. Díky tomu, že obsahuje 60 % mastných kyselin, výborně hydratuje narušenou pokožku a zachovává její pružnost a odolnost. Obsažené antioxidanty a vitaminy A a F přispívají k rychlejšímu hojení poškozené struktury kožních buněk. Když vezmete máslo do dlaně, začne se teplem pozvolna rozpouštět a vše, čeho se dotkne, zanechá hebké, vláčné a pokryté nemastným ochranným filtrem.

A co teprve když se blahodárné účinky bambuckého másla spojí s léčivou silou minerálů a solí z Mrtvého moře. Voda Mrtvého moře obsahuje dvacet jedna minerálů a stopových prvků, přitom dvanáct z nich nenajdete v žádném jiném moři. Vysoká koncentrace těchto minerálů a dalších složek stimuluje metabolické funkce organismu a přispívá k rychlejší regeneraci a obnově buněčné struktury pokožky. Proto je cenným pomocníkem v boji proti předčasnému stárnutí a ztrátě pružnosti pokožky.

Zázračná bahenní maska

Bahno z Mrtvého moře a bambucké máslo se v luxusní masce NevO Dead Sea SPA spojují v boji proti unavené pleti a vráskám. Pokožka se hned po prvním použití zjemní, vyhladí a rozjasní, při pravidelné aplikaci se vypínají i hluboké vrásky na čele a krku. Pro odstranění bahna se nepoužívá voda, ale magnet, proto na pleti zůstává působit intenzivně vyživující a regenerační film.

V první fázi se nanese tenká vrstva bahna na obličej, krk, dekolt a ruce. Maska obsahuje olejové složky, proto se používá přibalená lžička, aby maska nezůstala na prstech. Bahno prokrví, prohřeje, čistí póry a nakonec se odstraní pomocí magnetu, který okamžitě přitáhne bahno se všemi toxiny.

Na pokožce zůstanou hydratační složky a hutný regenerační film, nemusíte tedy poté používat krém. Nastává druhá fáze, kdy je nejvhodnější dopřát si dlouhý spánek. Během odpočinku se kůže mnohem efektivněji obnovuje a přijímá aktivní složky ve spodních vrstvách. Celou noc blahodárně působí bambucké máslo, jojoba, mandlový a brutnákový olej. Maska je velice koncentrovaná, proto se používá méně často. Důležitá je pravidelnost, nejlépe první měsíc čtyřikrát, tedy jednou týdně, dále jednou až dvakrát za měsíc podle stavu pokožky a věku.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?