Svůdnost a rafinovanost, která padne jako ulitá. U spodního prádla už nemusíte dělat kompromisy

Svůdnost a rafinovanost, která padne jako ulitá. U spodního prádla už nemusíte dělat kompromisy

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Milujete pohodlí a perfektně padnoucí střihy, proto ze všeho nejraději nosíte jednobarevné hladké podprsenky? Díky současné nabídce už nemusíte dělat kompromisy a při výběru svůdného a rafinovaného prádla slevovat z vlastního komfortu. Výběr spodního prádla mnoho žen podceňuje a bere ho jen jako funkční součást oblečení. Přitom má ta nejspodnější vrstva oblečení vliv na to, jak se cítíme – a to nejen při intimních chvílích, ale po celý den.

Obdivujete na spodním prádle romantické i provokativní krajky, ale nakonec vždy sáhnete po tělové hladké podprsence, protože se bojíte pocitu nepohodlí? Anebo ještě hůře – milujete žhavé módní trendy, a proto občas nosíte i kousky na efekt, i když vám dobře nesedí? I když si vybíráte podprsenku podle posledních módních trendů, musí vám perfektně sedět – doslova jako ulitá. Dobrá zpráva je, že při současné nabídce nemusíte slevovat ze svých nároků a můžete si pořídit kousky, které kombinují sofistikovanou svůdnost s pohodlím a padnoucím střihem.

Rafinované spodní prádlo s krajkou se nosí dlouhé desítky let. Samotná krajka, která se zrodila v Itálii, se začala rozšiřovat s rozkvětem obchodu i do dalších zemí už v 16. století. Historie pletené krajky sahá dokonce až do 4. století.  Oproti minulosti je tu ale jeden podstatný rozdíl – dostupnost. Dříve se dalo krajkové spodní prádlo sehnat jen v bílé nebo černé a ke všemu jen v pár střizích, které seděly pouze vybraným šťastlivcům. Dnes jsou kamenné obchody i e-shopy doslova zaplaveny krajkovými push-up podprsenkami, braletkami, balkonetkami i sexy podprsenkami pro velká ňadra. Je škoda toho nevyužít – blíží se léto, kdy se krásné spodní prádlo může stát rafinovanou součástí outfitu pro horké letní dny.

Připlaťte si za kvalitu a radu odborníka

Dobře padnoucí podprsenka může výrazně prospět vaší postavě a vyzdvihnout její přednosti, ale má i zdravotní benefity – pomůže vám vyhnout se bolestem zad a jiným potížím, které se těžko napravují. Postava v průběhu let se mění a jiné potřeby bude mít mladá žena ve dvaceti letech, jiné zase čerstvá maminka krátce po porodu. Značky mívají různá označení pro košíčky a obvod, proto se vyplatí obrátit se s výběrem na školené profesionály. Pokud máte vysoké nároky na spodní prádlo, je lepší si připlatit za kvalitu. Pevný a kvalitní materiál jen tak nepovolí a podprsenka vám tak bude sloužit déle. Chcete-li vsadit na jistotu, porozhlédněte se po spodním prádle francouzských značek. Dá se sehnat i na našem trhu včetně možnosti vyzkoušení.

Luxusní francouzské spodní prádlo najdete ve specializovaných prodejnách Oxalis dessous. Je to firma s rodinnou tradicí, která prodává dámské spodní prádlo světoznámých francouzských značek. V buticích se můžete poradit s odborně proškoleným personálem, který vám poradí s výběrem vhodného prádla i velikosti. Pokud rádi kloubíte svůdnost s pohodlím, poohlédněte se po kouscích francouzské značky Chantelle. Má více než 130letou tradicí ve výrobě spodního prádla a zaměřuje se především na funkční nositelnost, ať už se jedná o dámské kalhotky, podprsenky nebo podvazky. Návrháři této značky využívají nejnovějších poznatků u materiálů a vždy je skvěle skloubí s estetickou stránkou kolekce. Výsledkem jsou krásné a kvalitně zpracované kousky, v kterých se budete cítit pohodlně.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?