Vezměte své zaměstnance na teambuilding, na který jen tak nezapomenou

Vezměte své zaměstnance na teambuilding, na který jen tak nezapomenou

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Teambuilding je v dnešní době nedílnou součástí téměř každého pracoviště. A není se čemu divit. Je-li dobře zorganizován, přináší samá pozitiva. Kladně ho totiž berou nejen zaměstnanci, ale svůj přínos má i pro zaměstnavatele, který v průběhu teambuildingu může nejen, že poznat zcela nové stránky svých podřízených, ale takovéto pravidelné akce jsou následně brány i jako benefit a utužují celý kolektiv.

Přesto může být organizace teambuildingu stresovou záležitostí. Na zaměstnavateli totiž závisí zejména to, aby vybral takovou činnost a místo, které nebude zaměstnancům nepříjemné, což má většinou na celou akci fatální dopad. Problém je ovšem v tom, že v současnosti nabídka převyšuje poptávku a není jednoduché se v ní zorientovat, natož něco konkrétního vybrat. Proto vám veškeré rozhodování a plánování rádi usnadníme tipem na unikátní teambuildingovou akci, která je vhodná pro každého jedince toužícího zažít dobrodružství.

Řeč je o týmové hře TEPfactor, za kterou vítají návštěvníci z celé České republiky do malé vísky Chotilsko nedaleko Slapské přehrady. Tato hra díky svému propracovanému konceptu prověří týmového ducha a umožní všem účastníkům prožít hodiny plné zábavy a adrenalinu.

TEPfactor se odehrává v zákoutích pirátské jeskyně, kde na hráče čeká 25 zapeklitých úkolů, které se plní v několikačlenných týmech. Za každý zdolaný úkol je poté tým odměněn jednou z dvaceti indicií, které jsou klíčem k otevření čtyřech bonusových místností. Odměna v podobě truhlice s pirátským pokladem čeká však jen na ty, kteří zdolají všechny úkoly. Při úkolech se prověří zručnost, síla, logika a trpělivost, a proto je zde týmová spolupráce naprosto stěžejní. „V TEPfactoru musíte komunikovat, spolupracovat a pomáhat si, jinak nemáte šanci úkoly splnit. Nejslabší článek týmu je zároveň ten nejsilnější a silní hráči musí pomáhat těm slabším. Každý vyniká v něčem jiném. Někdo je fyzicky zdatnější, někdo si více pamatuje, někomu to rychleji pálí. Týmy jsou originální směsicí různého typu lidí a přístup každého účastníka k plnění úkolu může být jiný, vždy je ovšem nutné se dohodnout,“ vysvětluje Lucie Chalupecká hlavní podstatu úspěšného zdolání TEPfactoru.

A přestože je TEPfactor vhodný i pro skupiny přátel či pro rodiny, ocení ho právě zaměstnavatelé, kterým jsou k rukám zkušení Event manageři. Zároveň je možné si v rámci teambuildingu pronajmout celý areál, díky čemuž získáte neomezený čas na hru a jednotlivé výzvy si lze lépe vychutnat. „Pro firmy můžeme samozřejmě připravit i catering, doprovodný program a nabízíme i netradiční ubytování v plážových chatkách. K dispozici zároveň máme také vlastní školící a konferenční prostory, tudíž je možné zkombinovat práci se zábavou. Stručně řečeno, u nás není nic nemožné,“ dodává Lucie Chalupecká.

Přemýšlíte-li tedy, kde pro své zaměstnance uspořádáte další teambuilding, nic dalšího nevymýšlejte a dejte šanci projektu, který úspěšně funguje již sedm let a za tu dobu zocelil více jak dvě stě tisíc nadšenců. Nebudete litovat.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?