Za chronickými zdravotními obtížemi může stát intoxikace organismu

Za chronickými zdravotními obtížemi může stát intoxikace organismu

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Bolesti hlavy, alergie, ekzémy, gynekologické výtoky a častá únava. To a mnoho dalších jsou zdravotní problémy, u kterých je po lékařské stránce často těžké určit příčinu a tím pádem je léčit. Pomoci ale může detoxikace organismu.

Ten je totiž mnohdy intoxikován například toxiny z životního prostředí nebo z průmyslové chemie. Dále ovšem rozeznáváme i toxiny infekčních mikrobiálních ložisek, emoční toxiny, radioaktivní látky, cizorodé bílkoviny ze životního prostředí, toxické látky vzniklé trávením, léky, drogy, metabolické toxiny a biogenní soli.

Zdrojem toxinů je samotná existence lidstva, dále také strava a konkurenční živé organismy. Každý živý organismus se totiž snaží osídlit a ovládnout co největší životní prostor, mikroorganismy proto produkují mikrobiální toxiny jako bojové látky, které mají zabránit imunitnímu systému nebo jiným mikroorganismům jejich likvidaci.

Organismus se sice přítomnosti toxinů brání a spontánně provádí detoxikaci, tuto snahu však blokují lidské emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si s toxiny imunitní systém poradil. Jedná se emoce jako stresy, vnitřní konflikty, citovou deprivaci či psychocysty. Kromě toho může docházet k poruchám deaktivačních, fagocytárních, imunitních a vylučovacích mechanismů, což vede k hromadění toxických látek v různých tkáních lidského těla. A právě to vidí Metoda C.I.C. (controlled inner cleansing) jako příčinu nemocí, jako jsou alergie, únava, bolesti kloubů a hlavy, apod.

Toxinů v těle se můžeme zbavit pomocí řízené vnitřní očisty. Abychom věděli, na které orgány je třeba se zaměřit, je třeba nejprve podstoupit sezení u osvědčeného poradce zabývajícího se Metodu C.I.C. Ten může pomocí EAM přístroje Salvia určit toxickou zátěž organismu a na základě toho doporučit vhodnou detoxikační kůru s preparáty Joalis a další úpravu životosprávy. Poradce také s klientem probere, které části těla se budou přednostně věnovat, aby metoda působila rychle a obtíže pacienta ustoupily a nejlépe zcela vymizely.

Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů, po které následuje další návštěva u terapeuta. Ten zkontroluje efekt detoxikace a navrhne další postup. Unikátnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních a přirozených pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak může docházet k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému již v prvních dnech a týdnech užívání přípravku. Pokud toxin přítomen není, ke spuštění imunitní odezvy nedojde. Metodu je tedy vhodné kombinovat s jakýmikoli jinými léky a alternativní léčbou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?