Zábavnou hru TEPfactor po vzoru pevnosti Boyard si můžete užít i doma. Hodí se pro sváteční chvíle i jako tip na dárek

Zábavnou hru TEPfactor po vzoru pevnosti Boyard si můžete užít i doma. Hodí se pro sváteční chvíle i jako tip na dárek

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i chvíle strávené s rodinou a našimi blízkými. Nemusíte jít ale tradiční cestou a sedět společně se svými nejbližšími před televizní obrazovkou a jen pasivně sledovat pohádky, zatímco jíte cukroví. Využijte, že jste konečně zase všichni pohromadě, a čas naplňte aktivní a neotřelou zábavou, díky které se dozvíte třeba zase něco nového o druhých, i když si myslíte, že je znáte jako své boty. Pomůže vám v tom zábavná společenská hra TEPfaktor, která vznikla podle stejnojmenného zábavního centra kousek od Prahy, vybudovaného podle slavné pevnosti Boyard.

Možná jste už známé zábavní a dobrodružné centrum TEPfactor na Slapech navštívili a zbyly vám krásné vzpomínky na přátelské zápolení v týmech, ať už jste tam byli s kolegy, přáteli či rodinou. Všichni to známe, někam jedeme, skvěle si to užijeme, bavíme se, ale ono to rychle uteče… dovolená, super víkend nebo návštěva TEPfactoru. S tím, co si přivézt z TEPfactoru, jako vzpomínku na skvělé chvíle, si dál lámat hlavu nemusíte.

Všichni milovníci her zaplesají, až zjistí, že se oblíbené herní centrum zmenšilo, aby se vešlo do krabice, a společně se sadou zábavných a stejně tak záludných úkolů vás potěšilo v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Nemusíte ale sedět jen doma, klidně tuhle hrbu můžete vzít s sebou na jakoukoli party, třeba silvestrovskou, na hory, na návštěvu, zkrátka kdekoliv, kde se sejde parta prima lidí.

Co hra TEPfaktor obsahuje

Nudit se rozhodně nebudete. Na rozdíl od velkého zábavního centra je v krabici schováno 300 rozličných úkolů! Čekají na vás oblíbené úkoly z pantomimy, kreslení, zkoušky paměti, logické hádanky a u některých se i protáhnete. Spojte síly, spolupracujte a rozluštěte tajenku jako první. Záludné úkoly jsou koncipované tak, aby prověřily vaši kreativitu, vynalézavost, ale i znalosti a logiku. Hra TEPfaktor obsahuje 300 karet úkolů, 100 stíracích herních karet, 4 figurky, přesýpací hodiny, herní plán a pravidla. Stolní hra TEPfaktor byla vytvořena ve spolupráci se známým výrobcem stolních her ALBI a je to také skvělý tip na dárek k Vánocům pro herní nadšence se zdravým smyslem pro soutěživost. Skvěle doplní místo mezi ostatními deskovými hrami, které už máte doma.

Pokud jste ještě v TEPfactoru nebyli, můžete si alespoň doma nanečisto natrénovat vaše schopnosti i týmovou spolupráci, než se vydáte do boje naostro. Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí překonávat nové výzvy a mají týmového ducha. Hra se doporučuje dětem od 10 let. Menší děti hru zvládnou s doprovodem rodičů. Žádný jiný věkový limit hra nemá, záleží jen na tom, jak se cítíte.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?