Změřte si tep při zdolávání úkolů v pevnosti Boyard po česku!

Změřte si tep při zdolávání úkolů v pevnosti Boyard po česku!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V každé firmě se najde příležitost k oslavě něčeho mimořádného. Oslava nově získaného byznysu, významné výročí firmy, úspěšný finanční rok nebo klasický teambuilding na utužení vztahů na pracovišti.  To vše si zaslouží uspořádání takové podnikové akce, jež bude odpovídat výjimečnosti oslavovaného okamžiku. Víte, kde takovou akci uspořádat? Našli jsme jeden neotřelý zážitkový způsob – unikátní zábavní centrum TEPfactor, které bylo vybudováno po vzoru populární pevnosti Boyard.

Každý, kdo se ujal role organizátora neformální pracovní sešlosti, stojí před rozhodnutím o vhodném místě. Kam sezvat všechny kolegy a zaměstnance, externisty a obchodní partnery? Jak zařídit, aby se všichni dobře bavili a večírek si užili na maximum? Sto lidí, sto chutí, proto není jednoduché vyjít vstříc všem zároveň a trefit se při volbě místa a programu všem do noty. Můžete však vhodným výběrem zařízení znatelně zvýšit pravděpodobnost úspěchu a zajistit, aby se na slavnostní shromáždění ještě dlouho s úsměvem na rtech vzpomínalo.

Buďte originální a zapomeňte na pouhé posezení u jídla

Organizace oslavy u příležitosti něčeho výjimečného svádí k zarezervování nějaké restaurace a objednání několikachodového menu. Jenže přímo úměrně s počtem pozvaných hostů se ztěžuje sestavování hodovní tabule. Je pravděpodobné, že se u jednoho stolu sejdou zástupci různých věkových kategorií, pohlaví i vyznavačů rozličného životního stylu, do kterého neodmyslitelně patří i stravovací návyky a preference. Pokud tedy vsadíte na společnou konzumaci jako hlavní program, můžete se snadno dostat do úzkých. Bude-li se vše točit jen kolem – byť skvělého – jídla a pití, akce nebude mít pro hosty přidanou hodnotu. Tu společně stráveným chvílím dokážou dodat společné zážitky, úsměvné historky a vzpomínky, jichž se však pasivním sezením u stolu s naplněným žaludkem nedočkáte.

TEPfactor – nevšední zábava pro každého, kdo touží po dobrodružství

Chcete zažít teambuilding jako nikdy předtím? Chcete prověřit týmového ducha a zažít zároveň i zábavu a adrenalin, potrápit mozkovnu a trochu se zapotit? Pak je pro vás ideální volbou zábavní centrum TEPfactor, které se nachází kousek od Prahy na Slapsku.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 záludných úkolů, které budete plnit v 2-5 členných týmech. Jestli do týmu přiberete kamarády, rodinu, nebo kolegy z práce záleží jen na vás – TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost – nebude to snadné, ale se správným týmem pokoříte každou výzvu.

Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen oni otevřou truhlici s pirátským zlatem!

„Stmelujeme každoročně tisíce dobrodruhů a kolektivů. Nabízíme nevšední zážitek vašim zaměstnancům, zákazníkům, firemním partnerům i kolegům. Celou akci vám pomůžeme zorganizovat podle vašich představ, ušetříme vám čas i stres a naservírujeme nevšední zážitek. Originální hra prověří komunikaci členů týmu, ochotu spolupracovat a pomáhat si,“ říká eventový manažer Tomáš Čížek. A když vám po hře vyhládne, obsloužit se můžete na samoobslužném baru nebo využít jedné z nabízených cateringových možností. K dispozici jsou také ubytovací kapacity ve stylových plážových bungalovech.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?